cep maks nedir

Cepmax Para Kazanma | Cepmax Uygulamasını Nasıl İndiririm ?


cepmax uygulamasını nasıl indiririm

Cepmax Para Kazanma

Cepmax yakın zamanda herkesin telefonunda olması gereken müthiş bir uygulamadır arkadaşlar. Cepmax uygulaması ile hem eğlenip hem para kazanıp hem de size uygun reklamları izleme fırsatınız olacaktır. Cepmax uygulaması nasıl indirilir ? cepmax nasıl para kazanılır ? cepmax para kazanma, cepmax nedir konularına bugün açıklık getireceğiz arkadaşlar.


Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !


Cepmax para kazanma açısından bir çok farklı seçeneği bizlere sunmaktadır. Cepmax ile sadece reklam izleyerek değil bunların dışında diğer gelir kaynaklarından da faydalana bilirsiniz. Peki bu kazanç türleri nelerdir ? Bunlar pasif kazanç, sponsor kazancı ve kariyer kazancı olmak üzere 3 e ayrılır.
Cepmax ile öncelikle pasif kazançtan nasıl para kazanılır onu anlatalım. Pasif kazanç sizin sürekli çekeceğiniz bir nevi maaş gibi kazanacağınız bir paradır. Cepmax da günlük 24 görev olduğu için isteyen bir seferde tüm görevleri yapar isteyen böler ama önemli olan 24 görevi yapmaktır ki toplam 15 dakika sürmektedir. Bu görevleri yapan herkes 120 TL aylık para kazanır.

Fakat 120 TL'nin 108 TL'sini çekebiliriz. Nedeni ise 12 TL veriye kesilmektedir ve cepmax bize 108 TL öder. Bu parayı sadece telefondan görevleri basit şekilde her gün yaparak kazanabiliriz. Bu pasif kazanç bir çok öğrenci kardeşimize bir çok ek gelir arayan ev hanımına veya çalışan aynı zamanda 15 dakikasını buraya ayıran herkese ekstra gelir kaynağı oluşturacaktır.
İkinci kazanç yolu olan sponsor kazancı ise ekstra gelirlerdendir. Sponsor kazancı sizin sponsor olup sisteme kayıtlarını sizin referansınız olan kişilerden elde edilen gelirdir. Herkesin çevresinde 15-20 kişi vardır para kazanmasını istedikleri. Bu kişilere cepmax uygulamasını önererek onlarında da para kazanmalarını sağlarsanız bunun üzerinden sürekli siz de para kazanabilirsiniz.

Her kişi bir sponsor olduğu kişiden 7.2 TL kazanmaktadır. 10 kişiye sponsor olursa 72 TL, 100 kişiye olursa da 720 TL kazanmaktadır. Bu bu şekilde sürekli artıp gitmektedir. Bu şekilde hem çevrenizdekilerin sıfır yatırım ile her ay ekstradan 108 TL kazanmasına vesile olursunuz hem de siz de ufak da olsa 108 TL nizin dışında para para kazanırsınız.

Diğer kazanç olan kariyer kazancı ise zamanla ekibi büyüyen herkesi yakından ilgilendirmektedir. Bu kazançlar zamanla çok artacağı için ekip kurmanın önemi burada çoktur. Zaten sistem ücretsiz olduğu için herkes rahatlıkla çevresindekileri ekibine alacağı için sizinde ekibiniz sürekli büyüyecektir. Bu şekilde sizin de ekibiniz kısa sürede büyürse aşağıda bahsedeceğimiz gelirler hayal değildir.

Ekibinizde ki kişi sayısı 499 a kadar herkesten 7.2 TL kazanırsınız. Fakat ekip sayısı 500 ve üzeri olduğunda artık tüm ekibin kazandığı üzerinden kariyerinize göre gelir elde edersiniz. Yani örneğin ekibiniz oldu 2.500 kişi ve toplam cirosu 100.000 TL yani herkes aylık 108 TL kazanıyor ya bunları herkes görevini yapıp kazanırsa sizin ekip cironuz 100.000 TL olur sizin kazancınız %5 olduğu için ekstradan 5.000 TL daha kazanırsınız.

Şimdi bu iş ücretsiz olduğu için ve herkes tanıdığını çok kolay sokacağı için çok hızlı ekibiniz büyüyebilir. Bu sayede de sizin ekibiniz çok kısa sürede binlere ulaşabilir. Bundan dolayı bu rakamları uçuk görmeyin herkes bu işe girer ve ekstradan parasını kazanır çevresindekileri de sokar ki onlarda kazansın bu katlama ile ekip sayıları çok ama çok hızlı bir şekilde artacaktır.
Ekibiniz 10.000 kişiyi geçtiğinde ise %11 alacağınız için buradaki gelirler akla hayale gelmeyen yerlere gelebilir. Yani sistem açıldığında takipte kalın ve hemen bizimle beraber başlayın siz ve çevrenizdekiler de bu işten ekstra para kazansın.

Cepmax Uygulamasını Nasıl İndiririm ?

Cepmax uygulamasını nasıl indiririm diye bir ton mesaj aldık. Arkadaşlar cepmax 15 Ağustosta çıkacaktır. Yani o tarihe kadar indiremezsiniz. Çıkınca yetkililer zaten bize hemen ulaştıracak ve bizde sizinle bunu paylaşıp sizin de kazanmanızı sağlayacağız. Sistem daha çıkmadan bizimle iletişime geçildi ki bunun tanıtımı yapılsın. Sistem açılır açılmaz hep beraber çok güzel kazançlar elde edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.