cepmax

Cepmax Uygulaması AÇILDI !!! Yoğunluktan Program Kitlenme Noktasına Geldi !!!
Cepmax uygulaması dün gece saat 00:50'de yayına girdi. Uygulama playstore eklenir eklenmez inanılmaz bir yoğunluk yaşandı. Gece geç saatlere kadar sisteme kayıt olmaya çalışan kullanıcıların pek çoğu sisteme yoğunluktan dolayı üye olmakta zorlandı. Daha ilk saatten sistemde 37.000 kişiye yakın bir giriş oldu. Sabah saat 5 gibi program rahatlamaya başladı fakat sabah 8 den sonra uygulama yine çok fazla yavaşladı ve kayıt olamama sorunları şimdilik devam ediyor.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !
Cepmax Whatsapp Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın !!


Cepmax uygulamasından herkes çok büyük kayıt potansiyeli bekliyordu fakat şu bir gerçek ki ilk saatten bu kadar kişiyi kimse beklemiyordu. Tahminlere göre böyle giderse 3 gün içinde uygulama 100.000 kullanıcı sayısını aşacak.

Cepmax Uygulaması Sorunlarla Birlikte Açıldı !!

Cepmax uygulaması yoğunluktan dolayı pek çok aksaklık yaşadı. Sorunların temel kaynağı hiç kuşkusuz yoğunluk. Kimse bu kadar yoğunluğu beklemezken bir anda uygulamaya binlerce insanın akın etmesi programda yavaşlamaya sebebiyet verdi. Pek çok kişide programı indirirken sorunlar yaşadı. Bu sorunların temel kaynağı android sürümünün 4.4 üzeri olmayışı yada IP den kaynaklı sorunlardı. Bütün bunlara rağmen cepmax yönetimi elinden gelen her şeyi yaparak sorunları gidermeye çalışıyor. Sürekli ekiple kontak halinde olan yönetim 3-4 gün içerisinde bütün sorunların giderileceğini belirtti.

Yeni çıkan bir uygulamaya ilk günden yüklenmek bence ayıp olur. Uygulamaya biraz zaman verelim. Zaten bu kadar çok yoğun bir şekilde ilerlerse kullanıcı sayısı çok kısa sürede 1 milyonun üzerine çıkar ki böyle bir durumda cepmax uygulamasının reklam kazancı oldukça yüksek boyutlara çıkacaktır. 

Milyonlarca insanın kullandığı bir platformun reklam gelirleri gerçekten muazzam seviyelere çıkacaktır. Elde edilen gelirin kullanıcılara dağıtılması ise oldukça güzel bir uygulama. Umarız cepmax uygulaması düzgün bir şekilde büyür ve herkes kazanır. 

Cepmax Nasıl Kayıt Olunuyor ? Cepmax Kayıt Olamama Sorunu !

Cepmax yoğunluktan odlayı kayıt olmayı bırakın program içinde dolaşılmıyor bile. Fakat sorunlar çok kısa bir süre içerisinde halledileceği açıklandı. Bu gün içerisinde kayıt işlemlerinde sorunlar ve aksaklıklar çözüme kavuşturulacak. Sizlerde hemen programı indirip kaydınızı oluşturup ekip kurmaya başlayın.

Ekibinizi kurarken sizlere 5 yıllık tecrübemiz ile yardımcı olmamızı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz taktik ve destekle en kısa sürede size 1000 kişilik ekip kuralım. Bu sayede sizde her ay minimum 7200 TL kazanabilirsiniz. Tabi birlikte daha fazla çalışıp daha fazla da kazanabiliriz.

Cepmax Nasıl İndirilir ?

Cepmax uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYIN. Yada telefonunuzdan PlayStore'a girin ve cepmax yazın. En üsteki uygulamayı ( Cepmax ) indirin. İndirdikten sonra uygulamaya girin ve kayıt olun. 

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.