cepmax

Cepmax Uygulaması İle Para Kazanmaya Başladık !! İlk Haftadan 100 TL Kazandık !!


Cepmax uygulaması telefonunuzdan reklam izleyerek para kazandığınız tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Cepmax uygulaması ilk çıktığı 1-2 gün birkaç hata ile karşılaşmıştı fakat giderek sorunlar halledildi ve şuan hatasız bir şekilde görevleri yapıp para kazanabiliyoruz. Uygulama açılalı neredeyse 1 hafta geçmiş olmasına rağmen 1000 TL kazanan kişilerde mevcut 100 TL kazanan kişilerde 20 TL kazanan kişilerde mevcut. Oldukça güzel bir sisteme sahip olan cepmax uygulaması tamamen ücretsiz ve sadece reklam izleyerek para kazanmanız mümkün.


Telefonunuzdan Günde 24 görevi yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Şimdilik 1 görev size 15 kuruş kazandırır. 24 görev size bir günde 3.6 TL kazandırır ki bu sadece sizin reklamlardan elde ettiğiniz gelir. Reklam gelirlerinin yanı sıra ekip kurarsanız kazancınızın sınırı yok diyebiliriz.Cepmax uygulaması çıkar çıkmaz sizlerle paylaşmıştık. aradan geçen süre boyunca daha ilk haftadan biz 100 TL kazanmayı başardık. Bu kazancın çoğu ekip kazancından oluşuyor. Bedava uygulama için daha ilk haftadan 100 TL kazanmak harika bir şey. Ayrıca giderek artan bir gelir modeline sahip olması da cepmax uygulamasını çekici hale geliyor.

Cepmax uygulamasını ilk haftadan 30.000 üzeri kullanıcı sayısına ulaştı. Bu sayı her geçen dakika artıyor. Sizde bir an önce uygulamayı indirip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlerde ekibimize girerek daha fazla kazanmak ve ekip kurma konusunda destek istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve ekibimize dahil olun.

Cepmax uygulamasında bizim ekibimizde yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz: 
0505 425 1596 - 0534 384 1964
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.