cepmax

Cepmax Uygulamasından Kazançlarımızı Çekiyoruz !!!


Cepmax uygulamasından kazançlarımızı bugün çekim talebi vereceğiz. 15 Ağustosta startı verilen cepmax uygulaması bazı sorunları olsa da, uygulama kullanıcılarına ciddi anlam da kazanç sağlıyor.  Şimdi ise 15 günlük kazançlarımızı artık çekme vakti geldi ve şirket bu gün 120 TL üzeri kazanç elde eden kullanıcılara ödeme talebinde bulunmaları için ödeme talep bölümü oluşturdu.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !Cepmax Kazançlarını Çekiyoruz !

Cepmax uygulaması görev yapma başına 15 kuruş kazandıran bir uygulama. Bir görev de 3 reklam var ve bu 3 reklamı izledikten sonra görevi tamamlamış oluyorsunuz. Toplamda gün içerisinde 24 görev yapabilirsiniz. Buda günlük kazancınızı 3.6 TL yapıyor. Buna ek olarak ekip de kurarsanız kazancınızın sınırı yok diyebilirim.

Cepmax uygulamasında 15 gün boyunca reklamlardan ve ekip vasıtasıyla kazandığımız parayı çekme vakti geldi. Bugün ( 31 Ağustos ) çekim talebinde bulunduk. Ödemeler de 7 Eylüle kadar herkesin hesaplarına geçmiş olacaktır. Çektiğimiz para elimize geçer geçmez sizlere yine buradan ve youtube kanalımızdan duyurusunu yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.