cepmax görevler gözükmüyor

Cepmax Yeni Güncellemelerle Sorunları Çözdü !! CEPMAX ARTIK DAHA GÜÇLÜ


Cepmax Güncellendi Sorunlar Çözüldü !

Cepmax uygulaması telefondan reklam izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Cepmax uygulaması 15 ağustosta çıkmıştı. Çıktığı ilk günden beri çok fazla sorun yaşatan cepmax uygulaması pek çok uygulama kullanıcısının uygulamayı silmesine neden olmuştu. Her geçen gün kendisini yenileyen ve güncelleyen cepmax uygulaması artık sorunların büyük bir bölümünü halletmişe benziyor.
Cepmax uygulaması 27.08.2018 tarihinde yaptığı güncelleme ve bugünde yapacağı ekstra güncellemelerle sorunların büyük bir kısmını çözdü. Reklamların geç açılması, uygulamanın yavaşlaması, görevlerin görünmemesi kazançların görünmemesi gibi pek çok sıkıntıyı çözen cepmax uygulaması, artık bu sounları çözdü gibi.

İlerleyen zamanlarda yine değişik sorunlar illaki yaşanacaktır fakat cepmax uygulamasının bu sorunlara çözüm bulması ve hızlıca sorunları halletmesi oldukça sevindirici bir haber.

Cepmax uygulaması son yapılan güncelleme ile birlikte görev başına reklam izleme sayısını 5 den 3 e düşürdü. Bu sayede görevleri artık çok daha hızlı bir şekilde bitirebiliyoruz. Toplam 24 görev bulunan cepmax uygulamasında, yaptığınız görev başına 15 kuruş kazanırsınız. Toplam 24 görev ile günde 3.6 tl kazanırsınız. Aylık da kazancınız 120 TL yapar.

Cepmax uygulamasını bütün aile bireylerinin kullandığını varsayarsak; Ortalama 4 kişilik bir aileye sadece telefondan reklam izleyerek ekstra 480 TL gelir sağlanır. Vergiler düşürüldükten sonra ele geçen net kazanç 432 TL olur ki bu bedava bir uygulama için oldukça güzel bir kazanç fırsatı. Bunun yanında uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye eder ve sizin sponsor kodunuz ile arkadaşlarınızı üye yaparsanız, arkadaşlarınızın yaptığı her görevden de siz kazanç elde edersiniz.


Cepmax Ekip Kazancı:

Toplam 10 derinliğe kadar ekibinizden kazanç elde etmek mümkün. 1. Derinliğiniz sizin sponsor kodunuz ile üye yaptığınız kişilerdir. 1. Derinliğinizdeki kişiler başkalarını üye yaparsa, bu kişiler sizin 2. derinliğinizde yer alır. Sizin 2. derinliğinizdeki kişiler başkalarını üye yaparsa bu sizin 3. derinliğinizde yer alrı. Böyle alt alta 10. derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz. Siz ortalama 10 kişiye bu uygulamayı tavsiye ederseniz ve getirdiğiniz kişilerde başkalarını getirdiğini düşünürsek ortalama 3-4 ayda alt alta toplam 1000 kişi olursanız. Uygulamadan görev yaparak kazandığınız paraya ek olarak 7000 TL kazanabilirsiniz. Ekibinizde yer alan kişiler size görev başına 1 kuruş kazandırır. Yani basitçe bir hesap yaparsak ekibinizdeki kişiler hergün 24 görevi de yaparsa günlük 0.24 TL aylık ise 7.2 TL kazanırsınız. Dolayısıyla 1000 kişilik bir ekibiniz varsa kazancınız muhtemelen 7000 TL civarı olacaktır. Ekip sayınız ne kadar çok artarsa kazancınız da o kadar çok artacaktır. 

Sizlerde ekibimize dahil olarak hızlı bir şekilde ekip nasıl kurulacağının desteğini almak istiyorsanız ve uygulama hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizim ekibimize gelebilirsiniz. 

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.