cepmax kayıt sorunları

Cepmaxın Baştaki Sorunları Devam Edecek Mi | Cepmax Neden Apple Store da Yok ?


cepmax neden apple store da yok, cepmax sorunları

Cepmax İndirme Sorunları

Cepmax yeni açıldı ve çılgınlık ile karşılaştı. İlk günden hatta daha ilk gün bitmeden 100.000 katılımcıya ulaşan cepmax çok ama çok iyi ilerliyor. Fakat girişlerde bazı sorunlar oldu. Nedeni ise sistem google playa yeni eklendi. Ve yüklü giriş oldu. Bazı kişiler giriş yapamadı bazıları hiç üye olamadı bazıları ise üye oldu ama sisteme girip görev yapamadı.

Şimdi bazı kesimler bu durumdan çok şikayetçi fakat arkadaşlar daha sakin olalım. Öncelikle yeni açılmış ve bir yığın insan akın etmiştir. Bundan dolayı bu firmalara destek çıkmak lazım. Çünkü en başta ufak tefek sorunlar olabilir.

Google playa yeni eklenen uygulamalara belli bir alan açılır. Fakat cepmax için çok kişi bir anda girdiği için bu tarz sorunlar olabilir. Bu gibi sorunlarda google play ile iletişime geçilip ek alan açılır. Cepmax yetkilileri de bu işlemleri gerçekleştirip herkesi rahatlatacak. 2-3 gün içinde sistemde hiç bir sıkıntı olmayacağına eminim.


Sistem sahipleri ve yazılımcılar tarafından gerekli açıklama gelmiş olup sorunlar yavaş yavaş çözülüyor kimse merak etmesin dendi. Gerekli yerler ile iletişime geçilip sorunlar yavaş yavaş çözülüyor. Sisteme kayıtlar artık sorunsuz halde yapılıyor. Herkes rahatça kayıt olabilir. 

Cepmax Uygulamasını Nasıl İndiririm ?

Cepmax uygulamasını indirmek için öncelikle referans kodunu yazmanız gerekiyor. Uygulamayı Play store veya apple storeye yazdıktan sonra indirin. Fakat ios için yani apple kullananlar için uygulama 3 Eylül'de açılacaktır. Yani o zamana kadar sadece android kullanıcıları sisteme kayıt olup görev yapabilecekler.

Bundan dolayı öncelikle android kullanıcıları play storeye girip cepmax yazın ve uygulamayı indirin. Daha sonra bu kodu :  girerek kayıt olun. Sisteme kayıt olurken doğum yılı kısmına sadece yıl yazın gün ve ay yazmayın. TC'nizi gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. TC herkes sadece bir hesap açabilsin diye yapılmış bir güvenlik önlemidir. Bundan dolayı güven sorununuz olmasın.

Cepmax İos- Apple Uygulaması Neden Yok ?

Öncelikle genel olarak telefon uygulamaları en başta play storeden aramıza katılır daha sonra apple store bunu kabul eder. Yani oraya girmek daha zordur. Nedeni ise çok seçici davranıyorlar. Ama alacakları uygulamayı bile öncelikle play storede nasıl diye kontrol ediyorlar.


Fakat merak etmeyin, 3 Eylül'de apple storeye de girecek olan cepmax uygulaması ile apple kullanıcıları da cepmax uygulamasından yararlanabilecekler. Ayrıca size bir tüyo öncelikle apple kullanıyorsanız arkaşınızın android telefonundan kendinize kayıt açıp sonra linkiniz ile ekip kurabilirsiniz. Ekip kuracaklar için ufak bir tüyo bizden olsun.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.