clixsense

Clixsense İle 2 Haftada Yatırımsız 300 TL Kazandık Sizde Kazanabilirsiniz!!


ödeme yapan anket siteleri

Clixsense İle Para Kazan

Clixsense sitesi uzun yıllardır hizmet veren gayet güvenilir bir hizmet sitesidir. Clixsense ile çeşitli yollar ile para kazanmak mümkündür bizde kazanıp hem de sizin kazanmanız için ön ayak olmaya çalışıyoruz. Clixsense sitesi ile para kazanmak gerçekten çok kolay, anket olur, görev olur veya çeşitli işlemler olur bu şekilde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Üstelik bu kazançlar çok da ufak kazançlar değildir. Şimdi 2 haftada 300 TL kimine çok az gelir kimine ise çok fazla gelir. Fakat sonuç olarak ekstra bir kazanç söz konusu ve bunu kazanmak için önümüzde fırsat varken bunu değerlendirmiyorsak bu tamamen bizden kaynaklıdır.

Clixsene Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

Clixsense çok ağır çalışan hiç zamanı olmayan insanlar için bile gelir kaynağı iken. Tüm gün evde oturan veya üniversite okuyan öğrenciler için güzel bir gelir kaynağı olabilir. Gençler günde 3-4 saat telefona bakarak geçiriyorlar bunun 1 saatini clixsense anket çözmek için harcarsanız günde 3-5 dolar kazanırsınız. Bu da sizin için burs gibi güzel bir kazanç kapısı olur.

clixsense para kazanma

Yukarıda gördüğünüz gibi 52 dolarlık bir çekim yaptık ve bu kazanç sadece 15 günlük arkadaşlar. Bayram oldu tatil oldu çok ilgilenemedim buna rağmen 15 gün için ortalama bir kazanç elde ettim siz de bu şekilde kazanabilirsiniz. Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi 52 dolar çekince hesabıma yani payoner hesabıma 50 dolar gelecek. Çünkü clixsense ödeme yaparken 2 dolar kesinti yapar arkadaşlar bilginize.


Burada gördüğünüz gibi kesinti ücreti zaten 2 dolar diye yazıyor. Geriye kalan 50.57 dolar ise direkt olarak payoner hesabıma aktarılacak ve ben bunu istediğim banka hesabıma sıfır kesinti ile çekebileceğim. Siz de bu şekilde clixsense den para kazanıp daha sonra payoner hesabı açıp parayı oraya çekebilirsiniz. Buradan da istediğiniz banka hesabına çekersiniz sonuç olarak güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Clixsene Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

Payoneer Hesabı Nasıl Açılır ?

Payoneer hesabı açmak çok kolaydır arkadaşlar. Öncelikle google arama motoruna payoneer yazıp daha sonra kayıt ol veya hesap aça tıklayıp 2-3 dakika içinde bilgilerinizi yani e mail şifre ve onay kodu gibi bilgilerinizi girerek payoneer hesabı açabilirsiniz.

Daha sonra bu hesabı clixsense ye otomatik olarak bağlamak için ise clixsense ödeme yöntemlerine girerek yapabilirsiniz. Buraya da clixsense ye üye olduktan sonra sağ üstte sizin profiliniz olur önce oraya tıklayın. Tabi sitenin boş kısmına sağ tıklayıp Türkçe'ye çevirdikten sonra yağın bunu. Oraya tıklayıp profil ve ayarlara tıklayın.


Daha sonra ise ödemeler kısmına tıklayın.


Buradan sonra ise payoneeri seçerek payonerdeki kodunuzu buraya girin. Sonrasında ise siz para çektiğinizde otomatik olarak payoner hesabınıza 2-3 gün içinde para gelecek ve siz de payonere girdiğiniz iban numarasına parayı çekebileceksiniz.

Clixsene Kayıt Olmak İçin Tıklayın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

1 yorum :

  1. cepmax aylık 72 tl kazandırıyor her gün 72 reklam izliyoruz ...her üye basıda alık 3.6 tl veriyor....refans no 104042457912

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.