anket doldur para kazan

Clixsense İle Anket Doldurarak 15 Günde 669 TL Kazanmak


internetten para kazandıran siteler ödeme kanıtları

Clixsense ile para kazanma fırsatından uzunca zamandır bahsediyorum. Bir çok kişi ekstra olarak aylık 300 TL'den 1.300 TL ye kadar kazanç sağladı ve bunu sürekli olarak çekiyorlar. Umarım o kişiler gibi siz de uğraşır ve kazanırsınız. Çünkü burada gerçekten para var. Eğer az da olsa zaman ayırır ve anketleri düzgünce çözerseniz siz de aylık 670 TL kazanabilirsiniz. İnanın bu çok ama çok kolay.

ödeme yapan güvenilir anket siteleri
Yukarıda görmüş olduğunu fotoğraf clixsesede payonere ektiğim para arkadaşlar. 141 $ çektim fakat 2 dolar kesinti oluyor bunu söylemiştim zaten. Yani her çekimde olacak. Neyse bu fotoğraf clixsenseden payonere çektiğim paranın kanıtı. Daha sonra ise alt fotoğrafta payonerden parayı ziraat bankası hesabıma çektiğim dekont.

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Grubumuza Kayıt Olmak İçin Tıklayın

anket doldur para kazan
Gördüğünüz gibi o anki kur 4.81 olduğu için 669 TL tutarına çevirip o şekilde hesabıma parayı gönderecekler. Bu fotoğrafta arkadaşlar payonere çektiğim parayı ziraata çektiğimin kanıtı. Daha sonra ise bu paranın hesabıma geldiğini görelim.

ödeme yapan siteler
Burada gördüğünüz gibi para hesabıma geldi ve artık güle güle harcayabilirim arkadaşlar. Bu işlem en fazla 5 dakika vaktimi almıştır arkadaşlar. Paranın tamamen hesabıma gelmesi ise bazen 2 güne bazen 4 güne oluyor. Ama en kötü 4 gün sonra para kesinlikle hesabıma geliyor. Sizde yapın siz de kazanın arkadaşlar geçekten kazanması çok kolay buyurun ödeme kanıtı.


Öğrenci, ev hanımı veya çalışan olsanız bile ek gelir kötü mü? ek olarak ayda 600 - 1.000 TL arası para kazanmak neden kötü olsun ki ? siz de deneyin siz de çabalayın ve siz de kazanan tarafta olun. Öncelikle verdiğim linklerden kayıt olarak bilgilerinizi doldururken bayan profili ile doldurun bu çok önemli değil. Yani erkek olsanız da bayan profili yapın çünkü anketlerin çoğu bayanlara özeldir.

Clixsense Özel Videomuz  


Daha sonra çocuklu iyi gelire sahip gezmeyi seven, sosyal, etkinliklere katılan alış veriş yapan yani sosyal bakımlı bir kadın profili doldurun ki size hem çocuklarla ilgili hem de kozmetik il ilgili anketler gelsin. Yani kısacası bu şekilde bilgileri doldurduktan sonra anketlerin büyük yüzdesi size gelecektir. Linklerden üye olduktan sonra sponsorunuz ben olacağım oradan bana mesaj gönderip anlamadıklarınızı sorabilirsiniz.Sponsorun karşısında yazan isme tıklayıp mesaj gönder diyeceksiniz ben size en geç 12 saat içinde dönüş sağlarım ve hızlıca para kazanmaya başlarsınız. Bunun için öncelikle verdiğim linklerden kayıt olun ve bilgilerinizi dediğim gibi doldurun. Bu şekilde bilgi doldurmaktan korkmayın çünkü paranızı alıyorsunuz benim de bilgilerim öyle ve şimdiye kadar 10.000 TL'nin üzerinde para çektim hala da çekmeye devam ediyorum.

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Grubumuza Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Parayı hızlı kazanmak için sabırlı olun. En başta 2-3 gün bazı anketler size uygun değil diye anketlerden çıkabilirsiniz. Yani sistem atabilir ama bu sistemin sizi tanıma sürecidir. Yani hemen 2-3 güne pes edecekler zaten üye olmasın. Devamlı olarak bir hafta ilgilenin kazancı göreceksiniz. Daha sonra ise zaten en kötü 15 güne sistem oturur ve günlük olarak 2-5 dolar arasında kazanmaya başlarsınız. Anketler mailinize gelir sürekli olarak geleni hemen doldurun. Bu şekilde sistemde puanınız öne çıkar ve size sürekli anket gelir.

Kısacası arkadaşlar üye olun dediğim gibi doldurun bilgilerinizi daha sonrasında ise günde 2 saat ayırın ama tam ayırın. Yani yarım yamalak yapmayın sistem anlar. Düzgün ve birbiri ile tutarlı cevaplar verin ki sistem de size güvenip yüksek ücretli anketleri göndersin. Paranızı da çok rahat çekebilirsiniz onu da anlatacağım benden üye olup sorularınızı oradan sorabilirsiniz.


İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.