bedava bitcoin kazan

En Güvenilir Bedava Bitcoin Kazanma Yöntemi - İnternetten Para Kazanın !!


En Güvenilir Bedava Bitcoin Kazanma Sitesi #1


En güvenilir şekilde sizlere bitcoin kazandıracak harika bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere bitcoin geleceğin para birimi olarak görülüyor ve şu sıralar internet üzerinden bir kaç basit işlem yaparak güvenilir bedava bitcoin kazanma şansınız bulunuyor. Bizzat bizimde kullandığımız yöntem sayesinde sizlerde benim gibi bedava bitcoin kazanabilirsiniz.


Benim uyguladığım bedava bitcoin kazanma yöntemlerinden sadece bir tanesi olan bu yöntem sayesinde siz bir işlem yapmak zorunda değilsiniz. Sadece bilgisayarınızın açık kalması ile bitcoin üreterek, kazandığınız bitcoinleri cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Bedava bitcoin kazanmak için kullanacağımız eklentinin ismi Crypto Tab. Bu eklenti bize bitcoin kazandıracak. Crypto Tab Uygulaması Sayesinde Bedava Bitcoin Kazanmak:


Crypto Tab uygulaması internet tarayıcınız olan " chrome " uygulamasına ekleyeceğiniz bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde siz bilgisayarda işlemlerinizi yaparken yada siz bilgisayar başında olmasanız bile bu eklentiyi çalıştırıyorsanız bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir eklentidir. Mesela ben bu yazıyı yazarken bu uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor ve bedava bitcoin kazanabiliyorum. Sizde sadece bu eklentiyi tarayıcınıza kurarak bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Crypto Tab Uygulaması Nasıl Kurulur ?


Crypto Tab uygulamasını kurmak oldukça basittir. Sadece küçük bir eklentiyi indirip, gmail adresiniz ile giriş yapmanız yeterlidir. Başka hiç bir işlem yapmadan bilgisayarınızdan bu eklenti sayesinde güvenilir bir şekilde bedava bitcoin kazanabilirsiniz. Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK eklentiyi indiriyorsunuz. Dosya boyutu zaten oldukça küçük. Ardından indirdiğiniz dosyayı açarak uygulamayı kuruyorsunuz. Kurulum otomatik olarak 10 saniyede bitiyor ve daha sonra uygulamaya giriş yapmanız isteniyor.Uygulamaya girmek için gmail adresiniz ile giriş yapmanız yeterlidir. Ardından otomatik olarak bitcoin üretimine başlıyorsunuz.


Crypto Tab eklentisinin görüntüsü böyle arkadaşlar. Siz işlemlerinizi yaparken arka planda bu uygulamanın çalışması yeterli. Ayrıca hiç merak etmeyin bilgisayarınızın performansına zarar vermiyor. Uygulama kendisi otomatik olarak çalışıyor ve size bedava bitcoin üretiyor.

Ürettiğiniz bu bitcoinleri daha sonra kendi bitcoin cüzdanlarınıza çekebiliyorsunuz. Crypto Tab uygulaması ile uzun vadede nasıl aylık binlerce lira kazanabileceğinizi de anlatacağım fakat şimdilik bu eklentinin nasıl çalıştığını bilmeniz yeterli. İlerleyen zamanlarda sadece Crypto Tab uygulaması sayesinde aylık 1000 TL - 2000 TL yada 5000 TL üzeri kazanç nasıl elde edilir. Bunların taktiklerini sizlerle paylaşacağım.

Ben sadece internetten kazandığım paralarla çok iyi bir yaşam sürebiliyorum. Sizlerde benim uyguladığım yöntemlerle basitçe internetten para kazanabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar.
İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. Arkadaşlar bitcoin kazanmak isyenler bu likten https://get.cryptobrowser.site/2344460 siteye girib bitcoin browser indirip kayıt olduktan sonra para kazanabilirsiniz.para yatıran tek gerçek site.
    şimdiden başarılar

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.