gold day

GOLD DAY SON DURUM !! GOLDDAY NEDİR ? NASIL PARA KAZANDIRIR ?


Gold Day Nedir ?


Goldday uygulaması telefondan reklamlar izleyerek para kazandığınız bir uygulamadır. Henüz Gold day uygulaması çıkmadan sizlere goldday uygulamasının duyurusunu yapmıştık. Bizi takip edenler ilk günden gold day uygulamasından para kazanmaya başladılar. Gold day uygulamasını bilmeyenler GOLDDAY NEDİR ? isimli yazımızı okumasını tavsiye ederiz.

Goldday uygulaması basit bir şekilde para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın mantığı; Sistem içerisindeki oyuna her 30 dakikada bir tıklayıp 3 saniye sonra karşınıza çıkan reklamı izleyip kapatmak. Bu sayede kazancınız hesabınıza aktarılıyor. Aynı şekilde ekip de kurarsanız muazzam kazançlar elde edebilirsiniz.

Gold day uygulamasında ekip kurarak para kazanmak çok kolay bir işlem. Zira tamamen bedava bit uygulama ve  bu uygulama sayesinde para kazanıyorsunuz. Para kazandığınız bir uygulamayı sevdiklerinizle paylaşır onlarında para kazanmasını sağlayıp, siz buradan ekstra para kazanıyorsunuz. Yani sizin sponsor kodunuzla üye olan kişilerden siz ekstra komisyon kazanırsınız. Aynı şekilde ekibineze dahil olan kişiler başkalarını alırsa siz yine bu kişilerden komisyon almaya devam edersiniz. Toplam 6 derinliğe kadar komisyon alırsınız ki böylece kazanç muazzam seviyelere çıkar. Uygulamayı kullanan binlerce kişilik ekibiniz olunca günlük 1000 TL üzeri dahi kazanabilirsiniz.


Gold day uygulaması daha çok yeni bir uygulama ama şimdiye kadar sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti. Daha 3 günde 10.000 kişiyi aşkın bir kullanıcı sayısı mevcut. Tahminen ilk ay dolmadan kullanıcı sayısı 30-40 bin kişi olacaktır. Özellikle uygulama kullanıcılarına ödemeler yapılırsa çok kısa bir süre içerisinde uygulama kullanıcı sayısı 100.000 kişiyi geçecektir.

Bu uygulama hızlıca büyüyecek gibi görünüyor. Fakat siz ne kadar hızlı bir şekilde bu uygulamayı kullanmaya başlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca ekip kurmaya şimdiden başlayan insanlar emin olun en geç 3 ay sonra binlerce kişilik ekip sayısına ulaşmış olup, günlük 100 TL üzeri hatta 500 TL üzeri bile kazanabilecek.

Gold day uygulamasında şuanda kuşkusuz tek eksik görünen yeri reklam kazançları. Fakat yeni açılmış bir uygulama ve uygulama sahipleri ne kazanacağımızı bilmeden havadan para veremeyiz diye açıklama yapmışlardı. Uygulama 10.000 kişiye ulaşınca da uygulamada reklam kazançlarında yakın bir zamanda artış yapılacağı söylendi. Şu anda 1 reklam 2 kuruş kazandırıyor. Yakın bir zamanda bakalım kazançlar ne kadar artacak.

Şuan sizin yapmanız gereken tek şey deli gibi ekip kurmak. Tamamen ücretsiz bir uygulama ve bu uygulamayı ne kadar çok kişiye söylerseniz o kadar çok kazanacaksınız. Uygulamanın potansiyeli çok büyük ve uygulama büyüdükçe sizin elde edeceğiniz gelirde bir o kadar artacaktır. Bu günden ekip kuran kişiler hiç kuşkusuz gelecekte çok sağlam kazançlar elde edecek.

Sizde ekip kurmak istiyorsanız ve ekipten kazanç elde etmek istiyorsanız bizim ekibimize dahil olup hızlı ekip kurmanın inceliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine ekibimize dahil olarak uygulama hakkında sizlere destek olabiliriz. Ekibimize dahil olarak sizde ekip kurarken ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.