goldday

Goldday Uygulaması İle Para Kazanın - Goldday Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Goldday Para Kazanma

Telefonunuzdan para kazanmanızı sağlayan Goldday uygulaması açıldı. Windayy uygulamasının devamı olan Goldday uygulaması telefonunuzdan reklam izleyerek para kazanmanızı sağlıyor. Windayy'ın 100 TL ücretli idi. Fakat Goldday tamamen ücretsiz ve telefonunuzdan para kazanmanızı sağlıyor. 5 Aydır windayy uygulaması ile uygulama kullanıcılarına para kazandıran windayy uygulaması aynı performansı bu kez goldday uygulamasıyla yapmayı planlıyor.


Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Goldday Uygulaması Nedir ?

Goldday bir telefon uygulamasıdır. Telefonnuzdan reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan basit bir mantıkla çalışan ve herhangi bir ücret ödemeden para ödemeden indirebileceğiniz bir uygulamadır. 

Şimdilik sadece android telefonlar için Playstore'lara çıkan goldday uygulaması, yakın bir zamanda iphone kullanıcıları için de Appstore'lara da çıkacak.

Golddan Uygulaması Nasıl Para Kazandırır ?
Goldday

Goldday uygulamasında para kazanmak için şimdilik reklam izleyerek ve ekip kurarak para kazanabilirsiniz. Öncelikle reklam izleyerek nasıl para kazanırsınız bundan bahsedelim.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

► Goldday uygulamasında bulunan meyve oyununu açıp 3 saniye bekledikten sonra karşınıza çıkan reklamı izleyip kapattığınız zaman para kazanırsınız. Bu şekilde her 30 dakikada bir uygulamaya girerek paranızı kazanabilirsiniz. İsterseniz meyve oyununu oynayabilir, isterseniz de oynamadan sadece 30 dakika da bir uygulamaya girip reklamı izleyip paranızı alıp uygulamadan çıkış yapabilirsiniz.

► Goldday uygulamasında bir diğer kazanç yöntemi ise ekip kurma yöntemi. Ekip kurma yöntemi sayesinde aylık 20-30 bin TL bile kazanabilirsiniz. Tabi ilerleyen seviyelerde. Ekip kurma nasıl oluyor diye soracak olursanız;

Siz uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz ve sizin sponsor kodunuzla üye olan kişi sizin ekibinize dahil olmuş olur. Aynı zamanda sizin sponsor kodunuzla kayıt olan kişilerde başkalarına uygulamayı önerirse yine bu kişilerde sizin ekibinizde olur. Yani binlerce kişiyi sizin almanıza gerek yok. Siz birilerine bu uygulamayı indirip sponsor kodunuzla üye yaptıktan sonra, altınıza gelecek olan kişilerin alacakları kişilerde yine sizin ekibinizde yer alır.

Toplam 6 derinliğe kadar kazanç fırsatı sunan Goldday uygulaması ile ücretsiz oluşu ve kolay kullanışı sebebiyle ekip kurmak oldukça kolay. Derinlik nedir diye soracak olanlara derinlik; Sizin sponsor kodunuzla üye olan kişiler sizin 1. Derinliğiniz olur. 1. derinliğiniz deki kişilerin sponsor koduyla üye olan kişiler sizin 2. derinliğiniz olur. 2. derinliğiniz deki kişilerin sponsor koduyla üye olan kişilerde sizin 3. derinliğiniz olur. Bu şekilde toplam 6. derinliğe kadar herkes sizin ekibinizde olur ve bu kişilerden sizde kazanç elde edersiniz.

Goldday Uygulaması Ne Kadar Kazandırır ?


Goldday uygulamasında kazancın sınırı şuanda yok gibi. Zira ekip sayınızı geliştirirseniz aylık binlerce lira kazanabilirsiniz. Fakat hiç ekip kurmadan sadece reklam izleyerek aylık 12 TL kazanabilirsiniz. Günde 20 reklam izleyerek günde 40 kuruş kazanırsınız. Fakat bu yeni açılmış bir uygulama için gayet ideal bir rakam zira zamanla bu kazanç artacak. İlk etapta reklam gelirleri az olmasından dolayı bu kazanç verilmekte fakat uygulama kullanıcı sayısı artınca günlük çok daha yüksek rakamlar kazandıracaktır.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Fakat ekibin gücünü kullanırsanız günlük 40 kuruş kazandıran uygulamadan günlük 1000 TL bile kazanabilir hale gelebilirsiniz. Bu tamamen size bağlı. Ekip kurmak isteyen arkadaşlara biz parasitesi ekibi olarak yardımcı olacağımızı belirtelim. Ekip kurmak isteyen kişiler bizimle iletişime geçebilirler. Bu sayede nasıl daha hızlı ekip kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Goldday Uygulaması Güvenilir mi ?


Goldday uygulaması tamamen ücretsiz ve reklamlardan elde edeceği kazancı bizlerle paylaşan bir uygulamadır. Dolayısıyla risk almadan sadece telefonunuza indirip bedava bir şekilde para kazandıran uygulama için güvenilir mi ? sorusu mantıksızlık olur. Henüz yeni çıkan ve potansiyeli çok büyük olan Goldday uygulaması şuanda güvenilir diyebileceğimiz bir uygulama.


Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.