goldday

Goldday Detaylı Sunum - Telefon Uygulaması Goldday Nedir ?


Goldday nedir

Goldday son zamanlarda açılan uygulama görevleri yap para kazan sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber çıkan yeni bir uygulama gibi görülen aslında öyle olmayan bir uygulamadır. Evet goldday yeni aramıza katıldı ama eski Windayy sisteminin devamı konumundadır. Yani Windayy artık yoluna gold day olara kdevam edecektir. Eskide 100 TL ücreti olan windayy'ın ise gold day cinsi artık bedava olacaktır.

Goldday Detaylı Sunum


Goldday play store ve apple storeden indirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın mantığı uygulamada oyun oyna reklam izle para kazandır. Yani günümüzde reklam gelirleri arttığı için bu ve benzeri sistemler bir hayli arttı ve hepsi üzretsizdir. Goldday da onlardan biridir ve eski sistem olan windayyın devamıdır. Bu şekilde uygulamayı indirip günlük reklamları izleyen ve oyunları oynayan herkesin para kazanabileceği bir uygulamadır.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Fakat şimdilik apple store da yoktur. Yakında eklenecek fakat net bir tarihi şirketten alamadığımız için şimdilik ekleneceğini biliyoruz fakat hangi gün olacağı net değil. Play storeye ise 22.08.2018 tarihinde eklenmiş olup hızlıca herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu şekilde devam ederse kısa sürede binlerce insan goldday kullanmaya başlayacaktır.

Gold Day Uygulaması Ne Kadar Güvenilir ?

gold day nedir
Goldday uygulaması daha dün çıktı ve amaçları hem insanımızın ücretsiz yani yatırımsız para kazanması hem de kendilerinin kazanması tabi ki de. Fakat şöyle bir durum var goldday kimseden üyelik için bir ücret istemiyor, kimseden para kazanması için bir ücret istemiyor durum böyle iken de neden güvenilir olmasın soruları akla geliyor.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Golddaya bugün herkes kayıt olabilir apple kullanan bile android bir telefondan kayıt olabilir fakat applle uygulaması gelince ancak kullanabilir. Fakat şöyle bir durum var bu uygulamay kimse para yatırmayacak aksine herkes kazanacak. Evet çok fazla kazanç yok ama yatırımsız kazanç var sonuçta. Ekip kuranlar için ise kazançlar oldukça yüksek. 18.000 ve üstü paralar aylık olarak kazanılabilir.

Golday Nasıl Para Kazanılır ?

goldday para kazanma

Öncelikle goldday uygulamasında para kazanmanın iki yolu vardır. Yani herkes bu iki yoldan da para kazanabilir. Peki bu yollar hangileridir diyecek olursanız 1. yol pasif kazançtır. Yani günlük 30 dakikada bir uygulamayı girip reklamı izleyip kapatmanız size kazan. sağlayacaktır. Sadece bu şekilde bile para kazanabilirsiniz.

Diğer türlü ise ekip kurarak da önceki kazancınıza ek olarak fazladan kazanabilirsiniz. Bunun içinde siz kazanırken çevrenize de bunu tavsiye etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi siz uygulamayı indirdiniz ve para kazandınız bu parayı da rahatlıkla çekiyorsunuz. Bunu gidip yakın arkadaşınıza eşinize dostunuza söylemez misiniz. Söyleyeceğiniz için onlar da sisteme kayıt olunca sizde bundan gelir elde edeceksiniz.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Ekip kurarak ileri seviyelerde 5.000'den 40.000 TL'ye kadar aylık kazanç elde etmek mümkündür. Bu size çok gelmesin. Çünkü sistem tamamen ücretsiz ve yapmanız gereken sadece telefonunuza indirip 30 dakika da bir uygulamaya girmek. Sistem böyle iken de herkes bu işi yapmak isteyeceği için para kazanabilirsiniz kısa sürede. Ekip kurarsanız da o kişiler sürekli çevresine bu işi tavsiye edeceği için siz de güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Goldday ekip olayı ise derinlik sistemidir arkadaşlar. Yani 6. derinliğe kadar ekibinziden para kazanabilirsiniz. Sizden üye olanlar sizin 1. derinliğiniz daha sonra onun altındakiler sizin 2. derinliğiniz. 2. derinliğinizin altındakiler 2. derinliğiniz diye sistem 6 ya kadar gidiyor. Daha çok da gidiyor ama siz sadece ilk 6 derinliğiniz den para kazanabiliyorsunuz.

Goldday Ekip Nasıl Kurulur ?

Goldday ile ekip kurmak oldukça basittir. Bundan dolayı ekip kuran herkes zamanla karşılığını alacaktır. Uygulamayı indirmek ve kullanmak çok basit olduğu için ekip kurmak da bir o kadar basittir. Sadece siz kullanıp çevrenize de sizden kayıt olmasını sağlamalısınız. Bu sayede herkes zamanla birbirine tavsiye edeceği için sizin ekibinizde oldukça gelişecektir.

Ekip kurmak için ise sizin sponsor numaranız ile çevrenizin kayıt olmasını sağlayın daha sonra ise ekibinize katılan herkese bu şekilde çevresindeki kişileri kendi sponsor numaralarından kayıt etmelerini isteyin. Hem herkes kazansın hem de sizin ekibiniz büyüsün. Bu şekilde kısa sürede güzel gelirlere ulaşabilirsiniz.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.