goldday

GOLDDAY KAZANÇLAR ARTTI - YENİ OYUN EKLENDİ !!Goldday uygulaması telefonunuzdan para kazanabildiğiniz bir uygulama olduğunu zaten sizlere duyurmuştuk. Goldday yazımızı okumadıysanız ve goldday hakkında detaylı bilgi için Goldday Detaylı Sunum yazımızı okumanızı öneririz.

Goldday uygulaması reklam izleyerek para kazandığımız bir mobil uygulamadır. Goldday uygulamasında yer alan oyuna yarım saatte bir defa olmak üzere izlediğiniz reklamdan 2 kuruş kazanıyordunuz. Gün içerisinde toplam 20 defa bu şekilde yaparak günde 40 kuruş kazana biliyordunuz.

GOLDDAY TIKLA ÜYE OL ! sponsor kodu: 558939

Goldday şirketi ilk çıktığında uygulama büyüdükçe kazançlarda aynı oranda büyüyeceğini belirtmişti. Goldday uygulaması geçtiğimiz günlerde 10.000 kullanıcı barajını aşmış ve kazancın artırılacağı söylenmişti ve öyle de oldu. Reklam izleme başına kazanç %50 artış gösterdi ve artık reklam izleme başına 3 kuruş kazanacağız.

Bu değişiklik sayesinde günde 20 reklam ile 60 kuruş kazanç elde edebileceğiz. Bu kazançlar gözünüze az gelmesin. Zira ekip kuracak olursanız kazancınızın sınırı yok. Siz uygulamayı 10 kişiye tavsiye edin ve, 10 kişide bu uygulamaları başkalarına tavsiye ettiğini düşünürseniz aylık geliriniz 1000 TL üzeri kazanmanız zor değil.

Goldday Uygulaması Yeni Oyunu DuyurduGoldday uygulaması kendisini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamaya yeni oyunlar ekleneceğini söyleyen goldday yetkilileri, bu güncelleme ile birlikte kendi yaptıkları yeni bir oyunu sisteme eklediler. Bu oyunu oynayıp puan toplayıp dereceye girenlere şirketin özel ödülleri olduğu da belirtildi.

GOLDDAY TIKLA ÜYE OL ! sponsor kodu: 558939

GOLDDAY UYGULAMASINI PLAYSTORE LARDAN İNDİRE BİLİRSİNİZ.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.