goldday

Goldday Uygulamasını Nasıl İndiririm ? - Goldday Nasıl Ekip Kurarım ?


Goldday Uygulamasını Nasıl İndiririm ? - Goldday Nasıl Ekip Kurarım ?

Goldday ile para kazanma artık çok kolay. Goldday uygulaması sayesinde herkes artık para kazana bilecek. Üstelik bunu çok kolay bir şekilde yapabilecektir. Goldday uygulaması nasıl para kazanlılır ? goldday ile nasıl para kazanırım? goldday nasıl ekip kurarım gibi soruları hep beraber cevaplamaya çalışacağız.


Goldday Uygulamasını Nasıl İndiririm ?

Goldday ile para kazanmak isteyenler öncelikle uygulamayı indirmelidir. Goldday uygulamasını ise şimdilik play store dışında bir yerden indiremeyiz. Çünkü henüz apple store uygulamalar bölümüne eklenmedi. Fakat yakın zamanda oraya da eklenecek ve herkes kullanabilecek. Şimdilik ise sadece play store yani android telefon kullananlar bu uygulamayı kullanabilecekler.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  552746

Yukarıda gördüğünüz linkten goldday uygulamasını indirebilirsiniz. İndirdikten sonra ise sponsor numarasını girmeniz gerekiyor. Çünkü aksi taktirde sisteme kayıt olamıyorsunuz. İsteyenler ise direkt olarak android telefonlarından play store uygulamasına girip buraya goldday isminde aratma yaparlarsa ilk sırada çıkan uygulamayı indirip kayıt olurken yine yukarıda verdiğimiz 552746 bu kodu sponsor bölümüne yazması gerekmektedir.

Uygulamayı bu şekilde herkes indirebilir. Fakat lütfen burayı atlamayın yukarıda ki linkte verdiğimiz son kısımdaki sponsor numarası olmadan kayıt olunmuyor. Uygulamayı indirdikten sonra sponsor bölümüne bu kodu yazmanız şarttır. Aksi taktirde üyeliğiniz onaylanmıyor.

Goldday uygulamasını indirdiniz peki şimdi ne yapmanız gerekiyor. Öncelikle kayıt olduktan sonra sistemin amacı sizin reklam izlemeniz ve sistemin bundan para kazanıp bize ödemesidir. Karşınıza çıkan ekrandan puan kazanmak için reklam izleyip oyun oynamanız gerekiyor. Oyun oynarken de çıkan reklamları sonuna kadar izlemeniz gerekiyor. Her yarım saatte bir bu şekilde yaparsanız para kazanabilirsiniz.

Goldday Nasıl Ekip Kurarım ?

goldday ekip kazançları

Goldday ekip kurmak ise çok basittir. Nedeni ise uygulamayı indirmek çok basit, kayıt olmak çok basit ve bunlardan da daha iyisi uygulama ücretsiz olduğu halde herkese reklam izlediği taktirde ödeme yapıyor. Yani kısacası bu uygulamayı herkes kullanır.


Sizin çevrenizdeki yakın arkadaşlarınız, eşiniz dostunuz, yakın akrabalarınız, sevgiliniz, kocanız çalışanınız, patronunuz ve benzeri şekilde herkes bu uygulamayı kullanıp para kazanmak ister. Sizin ekip kurmak için yapmanız gereken ise uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra uygulamada davet et bölümü var. Buradan yakınlarınıza linki göndereceksiniz.

Uygulamada bulunan davet et bölümüne tıklayıp buradaki linki tüm sosyal medyadan yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde onlarda sizden üye olmuş olur ve sizin ekibinize katılır. Daha sonra ise ekibinize katılan herkes çevresine tavsiye edeceği için ekibiniz büyür ve sizin kazancınız artar.


İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.