cepmax ekip nasıl kurulur

Hızlı Bir Şekilde Ekip Nasıl Kurulur ? Network Marketing En İyi Ekip Kurma Taktiği !Hepinize merhaba arkadaşlar. Network marketing sektörü ile uzun yıllar uğraşmaktayım ve son 5 yıldır profesyonel olarak network marketing sektöründe çalışmaktayım. Network marketing sektöründe en önemli etken tabi ki ekip kurmaktır. Ekipsiz network marketing yani ağ kurulamaz. Ekip kurmak içinde bir kaç özel taktik mevcut. Bu içeriğimiz de sizlere dünyaca kabul görmüş en iyi ekip kurma taktiğini anlatacağım.

1-Önce İşinizi İyi Öğrenmelisinizİyi bir ekip kurmak istiyorsanız önce ekip kurmak istediğiniz işi iyi öğrenmelisiniz. Ekip kurarken ne için ekip kurduğunuzu bilmezseniz ekip kuramazsınız. Dolayısıyla önce ne iş yaptığınızı iyice öğrenip sürekli işiniz hakkında yeni bilgiler elde etmeye özen gösterin. Bu konuda sponsorunuz ile iletişim halinde olabilirsiniz. Hangi işe girerseniz girin sponsorunuzun önemi çok büyüktür. Sizi işe dahil eden kişiden işiniz hakkında her şeyi öğrenmeye gayret gösterin.

2- Uygulamayı Arkadaşlarınızla Paylaşın - İsim Listesi HazırlayınNetwork marketing sektöründe ekip kurmak istiyorsanız kesinlikle yapmanız gereken en önemli etkenlerden birisi de bu işi arkadaşlarınızla paylaşmaktır. İşinizi ne kadar çok iyi bilseniz de işinizi başkalarıyla paylaşmadan ekip kuramazsınız. Bu işin en önemli maddesi ne kuşkusuz işinizi başkalarıyla paylaşmaktır. Ekibinize katılmak istemeyen kişiler olacaktır, sizi tiye alacak kişiler olacaktır. Fakat siz aldırış etmeden ekibinizi kurmaya devam edin. Unutmayın devam ederseniz başaran siz olacaksınız. İşinizi çevrenizdekilerle paylaşırken dikkat isim listesi yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

3- İsim Listesinin Önemiİsim listeniz sizin bu işi daha kolay yapmanıza neden olmaktadır. İsim listeniz tanıdığınız kişileri yazdığınız bir listedir. Bu listeye ne kadar çok kişi dahil ederseniz mental anlamda işinizi daha rahat yapacaksınız. İsim listenizi hazırlarken şunlara dikkat edin; Öncelikle kağıt kalemi elinize alın ve 1 den başlayarak mümkün olduğunca çok sayıyı uzatmaya odaklanın. Örneğin ilk etapta 50 kişi yeterli olacaktır. Listenizde ki 1. kişi en çok sevdiğiniz, birlikte iş yapmak istediğiniz, ortak hayallerinizin olduğu kişilerdir. Bu kişileri en baştan en sona doğru listeleyin. İsim listenizi bu şekilde hazırladıktan sonra diğer adıma geçeceğiz.

4- İsim Listeniz İle İletişime GeçinArtık isim listeniz ile iletişime geçme vakti. İsim listenizdeki en üste yazdığınız kişiyle işi anlatmaya başlayın. Görüşmeyi çok kısa yada çok uzun tutmayın. Karşınızdaki kişinin kafasındaki sorulara gerekli cevapları bulun daha sonra keskin olmaya önem verin. Yani bitirici olun. Eğer her şey yolundaysa ekibinize bu kişi dahil olacaktır. Fakat ekibinize dahil olmak istemeyen kişilerde olacaktır. Bu kişiyi çok zorlayarak sıkmayın. Listenizdeki diğer kişiye geçin. Emin olun 50 kişiye işinizi anlattıktan sonra ekibiniz yavaş yavaş kurulmaya başlayacaktır.

5- Ekibinizle İlgileninİsim listeniz sayesinde ekibiniz kurulmaya başladı. Şimdi yapmanız gereken temel şey ekibiniz ile ilgilenmektir. Network marketing sektöründe sürekli gelir elde etmek istiyorsanız ekibiniz ile iyi ilgilenmeniz gerekiyor. Ekibinizinin sorularına yanıt bulmak, ekibinizin sorunlarını çözmek ve ekibinizde ki insanlara sizin ekip kurarken uyguladığınız bu sistemi anlatarak ekibinizin kendi ekiplerini kurmasında yardımcı olun.

6- Ekibinizi DestekleyinBu işte önemli olan şey ekip olmaktır. Kendinizi düşünmek istiyorsanız önce ekibinizi düşünmelisiniz. Zaten ekibiniz ne kadar gelişirse siz o kadar çok kazanç elde edeceksiniz. Dolayısıyla bencillik yapıp kendinizi düşünmeyin. Ekibinizin daha çok kazanmasını sağlayın emin olun uzun vade de siz daha çok kazanmış olacaksınız. Aç gözlülük yapmayın. Eğer siz ekibinize yeni katılacak kişiler bulmuşsanız bu kişileri ekibinizin altına atın. Bu ekibinize moral katacak ve tekrar işe bağlayacaktır.

7- Kopyalamayı ÖğretinEkibinizin iyi bir şekilde büyümesini istiyorsanız kesinlikle ekibinize sizin yaptıklarınızı kopyalatın. Siz sıfırdan ekibi nasıl kurduysanız, ekibinize de bildiklerinizi yaşadıklarınızı anlatarak ve öğreterek ekibinizin de sizin yaptıklarınızı kopyalamasını sağlayın. Bu sayede ekibiniz sizi taklit edecek ve ekibiniz kendiliğinden büyüyecek.

8- Kopyalamanın ÖnemiEkibi büyütmek için kopyalamak oldukça önemlidir. Evet siz çok iyi ekip kurabilirsiniz. Bireysel olarak çok referans alabilirsiniz fakat iyi bir ekip istiyorsanız sizin gibi kişileri yetiştirmelisiniz. Ekibinize yeni katılan kişilere sizin yaptıklarınızı yaptırır ve bu kişiye kendi ekibi için yaptıklarını kopyalamasını öğretirseniz bu alt katmanlara doğru devam edecektir. Fakat kopyalamayı öğretmezseniz ekibiniz büyümesi bir yerden sonra kesinlikle duracaktır.

Sizlere 5 yıllık ekip kurma tecrübelerimi ve en iyi ekip kurma yöntemini öğrettim. Bu yöntemi kullanarak her işte çok kolay bir şekilde ekibinizi kurabilirsiniz. sorularınız varsa yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

  1. cepmax aylık 72 tl kazandırıyor her gün 72 reklam izliyoruz ...her üye basıda alık 3.6 tl veriyor....refans no 104042457912

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.