inancın kazanmaya etkisi

İnanç Gücünün Kazanmaya Etkisi Ne Kadar Büyüktür ?

inanç ne kadar kazandırır

İnancın Kazanmaya Etkisi Ne Kadar Büyüktür ?

Kendi kendine telkin prensibinin arzuyu, inancı fiziksel yada parasal eşdeğerine dönüştürmede ne denli önemli olduğunu daha iyi anlayalım. İnanç, kendi kendine telkin yöntemiyle bilinçaltına sürekli olumlu sözler vererek ya da talimatları tekrarlayarak yaratılan zihinsel bir durumdur.

Buradaki konu inancımızı, kendi kendine telkin yöntemiyle fiziksel olarak para kazanmaya yönlendirmektir. Kendi kendine telkin yöntemi ile istediğiniz parayı düşünerek onu kazanacağınıza olan inancınızı bilinçaltınıza işleyebilir ve bu parayı daha kolay kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

İnancınız arttıkça bilinçaltınıza bu paslanacak ve bilinçaltınızda bilerek veya bilmeyerek o paraları kazanmak ve zengin olmak için planlar yapacaksınız. Sonucunda ise o paraları kazanmak için harekete geçip o planları uygulamaya başlayacaksınız. Göreceksiniz ki inanç aslında inandığımız şeyi başarma da çok ama çok önemlidir. Hatta uygulamak kadar önemlidir. Çünkü inanmadığımız şeyleri uygulamakta zorlanırız.

Bilinçaltına tekrar tekrar gönderilen herhangi bir düşünce dalgasının sonunda bilinçaltı tarafından kabul edilmesidir asıl olay. Bilinçaltı bu düşünceyi eninde sonunda mümkün olan en kısa ve pratik şekilde fiziksel eşdeğerine dönüştürerek sizin para kazanmanızı sağlayacaktır. Bilinçaltına inandığınız şeyi ne kadar çok empoze ederseniz o kadar başarılı olma ihtimaliniz artacaktır.

Duygu ve inançla birleşen bütün düşünceler kendilerini derhal d-fiziksel eşdeğerlerine çevirmeye başlarlar. Düşüncelerin heyecan ya da duygu yönü, fikirlerine canlılık, hayat ve hareket veren etkenlerdir. İnanç, sevgi, cinsellik ve başarı gibi heyecanlar herhangi bir düşünce dalgasıyla karşılaştığında, tek başlarına olduğundan daha çok hareketlilik kazanırlar.

 Bunun tersi olarak olumsuz düşünerek bunları sürekli düşünmemiz de aynı etkiyi yapar. Yani bir çok insan başarısız olmayı düşünüp suçu büyük güçlere, ABD'ye veya hükümet'e atıyor aslında haklılar neden çünkü bilinç atlına ne kadar söylersen o kadar inanırsın. Yani bir süre sonra haklı olmasan da o kadar düşünmüşsün ve bilinç altına indirmişsin ki artık yanlış olsa da ona inanıyorsun. Yani bilinçaltına ne atarsanız onu biçersiniz. Bu süreklilik isteyen bir alışkanlıktır. İyi düşünceler atarsanız iyi sonuç alırsınız, kötü düşünceler atarsanız kötü sonuçlar alırsınız.

İnançlar ilgili güzel sözler ile makalemizi burada noktalayalım.

'' İnanç, düşünce dalgalarına hayat, güç ve hareket kazandıran ölümsüzlük iksiridir.

İnanç, zenginliği elde etmenin başlangıç noktasıdır.

İnanç, bilimin kurallarıyla incelenemeyen tüm mucizelerin ve tüm gizemlerin temelidir.

İnanç, başarısızlığın pek bilinen tek panzehiridir.

İnanç, duayla birleştiğinde insanı sonsuz akılla iletişime geçiren bir unsurdur, bir kimyasaldır.

İnanç, sonsuz akılın kozmik gücünün insan tarafından idare edilip kullanılabildiği tek araçtır. ''

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.