bedava bitcoin

İnternetten Bedava Para Kazandıran Siteler !! Bedava Bitcoin Kazanarak Aylık 500 TL Üzeri Kazanın !!

Bedava Bitcoin Kazanarak Gerçek Para Kazanın !


İnternetten bedava bitcoin kazanarak aylık düzenli bir şekilde para kazanabilirsiniz. İsterseniz kazandığınız bitcoinleri biriktirerek gelecek için bir yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede cebinizden hiç para çıkmadan gelecek için kenarı da yatırımınız olmuş olur.

Birazdan sizlere sunacağım bitcoin kazanma siteleri sayesinde bedava bitcoin kazanarak aylık olarak düzenli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Sizlere vereceğim bedava bitcoin kazanma sitelerinin hepsini kullanarak hepsinden düzenli bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz.

1- Crypto Tab İle Bedava Bitcoin Üret Para Kazan
Crypto Tab bir eklentidir. İnternet tarayıcınıza eklenti olarak indirdiğiniz uygulama sayesinde bilgisayarınıza zarar vermeden yada bilgisayar performansında bir düşüş yaşamadan size bitcoin üretimi yapıyor. Siz bilgisayarınızda işlerinizi hallederken bilgisayarınız arka planda size para kazandırıyor. Oldukça güzel ve kullanışlı bir bitcoin kazanma sistemi.

Videolu anlatım için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.2- Bitcoin Faucet ile Bedava Bitcoin Kazan - Para Kazan

Bitcoin Faucet size her 20 dakikada bir bedava bitcoin kazandırıyor. Yapmanız gereken sadece üye olmak ve bedava olarak verilen bitcoini almak.

Bitcoin Faucet sitesine üye olduktan sonra üst menüdeki " Free Bitcoins " yazısına tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan "Roll" düğmesine tıklayarak bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Kazanmış olduğunuz bitcoin sayısı
0.001 bitcoin'e ulaşınca kendi bitcoin cüzdanınıza çekip kullanabiliyorsunuz.3- Free Bitcoin ile Bedava Bitcoin Kazanarak Gerçek Para Kazan


Free Bitcoin sitesi en eski bedava bitcoin kazandıran ve belkide en fazla kullanıcısı olan bitcoin kazanma sitelerinden birisidir. Free Bitcoin siteside tıpkı Bitcoin Faucet gibi sizlere bedava bitcoin veriyor. Free Bitcoin sitesine üye olduktan sonra üst menüde bulunan " Free Bitcoin " yazısına tıklayarak karşınıza gelen ekranda doğrulamayı yapıp bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Bu işlemi her 1 saatte bir defa yapıp bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Düşük miktarlarda bitcoin kazanabileceğiniz gibi, büyük miktarlarda bitcoin de kazanma şansınız bulunuyor.4- Coin Earn ile Bedava Bitcoin Kazanarak Para Kazan !
Coin Earn sitesi üzerinden de her 15 dakikada bir bedava bitcoin kazanabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra üst kısımdan "free bitcoins" yazan yere tıklıyorsunuz. Ardından karşınıza gelen sayfada doğrulama yapmaya tıklıyorsunuz ve (tıklayıp 10 saniye kadar beklemeniz gerekiyor ) bedava bitcoininiz otomatik olarak geliyor. Bu işlemi günde her 15 dakikada bir tekrarlayıp bitcoin miktarınızı artırabilirsiniz.5- Bitfun ile Bedava Bitcoin Kazanarak Para Kazan


Bitfun sitesinde bedava küçük oyunlar oynayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Hem can sıkıntınızı gidermek hemde bitcoin kazanmak için oldukça güzel bir yöntem olan bitfun sitesinde eğlenerek bitcoin kazanabilirsiniz. Sadece günde bir kaç defa girerek bile kendi kendine biriken bitcoinlerinizi alabilirsiniz. 6- Bonus Bitcoin İle Bedava Bitcoin Kazanarak Para Kazan Bonus bitcoin sitesinde her 15 dakikada bir bitcoin kazanabilirsiniz. Oldukça basit bir işleyişe sahip olan bitcoin kazanma sitesi olan bonus bitcoin ile kolayca bitcoin kazanabilirsiniz. Diğer bitcoin kazanma siteleri gibi bonus bitcoin sitesi de aynı mantıkta çalışıyor. 


7- Ad BTC ile Bedava Bitcoin Kazanarak Gerçek Para KazanYine çok uzun zamandan beri kullandığım bir bitcoin kazanma sitesi olan Ad BTC sitesi de bitcoin kazanabileceğiniz güzel ve güvenilir sitelerden birisi.

Ad BTC ile reklam verilmiş siteleri gezerek bedava bitcoin kazanabiliyorsunuz. Verilmiş sitelere ortalama 30 ila 60 saniye arasında tıklama yapıp oldukça iyi sayıda bitcoin kazanabilirsiniz. 


Arkadaşlar sizlere sunmuş olduğum bu bitcoin kazanma sitelerinin hepsinden çok kolay bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz. Belki ilk zamanlar kazandığınız bitcoin miktarı gözünüze az gelebilir fakat şunu unutmayın ki 7 farklı bitcoin kazanma sitesi verdim sizlere ve hepsinden kazandığınızı düşünürseniz kazancınız gerçek anlamda büyük paralara tekabül edeceğini göreceksiniz. Ayrıca şunu da unutmayın damlaya damlaya göl olur. Ben bu sitelerden ayda ortalama 500 ila 1000 TL arasında kazana biliyorsam eminim sizlerde kazanabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar diliyorum. 

Bizi Youtube kanalımızdan ve facebook sayfamızdan da takip etmeyi unutmayın.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.