en kolay zengin olma yolları

İstediğiniz Kadar Para Kazanmak İçin Gerekli 6 Kural


İstediğiniz Kadar Para Kazanmak İçin Gerekli 6 Kural

Herkes zengin olmak ve para kazanmak ister çok para kazanmaktan bahsederler. Ama kimse tam olarak ne kadar kazanmak istediğinden bahsetmez. Bu paraya ne zaman sahip olması gerektiğinden bahsetmez. Bu şekilde de sürekli istemeye devam eder ama sadece ister. Bunun sonucunda bir şey elde edemez.

Siz de zengin olmak çok paraya sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki kuralları harfi harfine uygulayın. Bunu size uygulayanları görmüş başarılı olan kişileri görmüş ve sonucunda uygulayarak başarılı olmuş biri olarak söylüyorum. Aşağıdaki kuralları uygulayın ve sonuçta kaçınılmaz başarıya ulaşın.

1- Tam Olarak Ne Kadar Kazanmak İstediğinizi Belirleyin

Tam olarak ne kadar para istediğinizi belirlemeniz psikolojik olarak çok önemlidir. Çok para istiyorum demek yeterli değildir. Örneğin 100.000 TL mi istiyorsunuz. Ama bu konuda uçmayın onu isteyin onu belirleyin. Sizi daha rahat yaşama ulaştıracak ev araba almanızı işinizi kurmanızı sağlayacak para ne kadar 500.000 TL mi bunu hedefleyin.

Çok para kazanmak istiyorum değil 500.000 TL kazanmak istiyorum diyin. Ve tüm odağınız o 500.000 TL'yi kazanmak olsun. Bu şekilde daha net ve gerçekçi bir hedef koymuş olacaksınız. Zihniniz sürekli 500.000 TL ye konsantre olacak. Bu sayede kazanmanız daha da kolaylaşacak.

2- Bedel Ödeyin

Bedel ödenmeden karşılık alınamaz. Bir bedel ödemelisiniz ki sonucunda bir şey kazana bilesiniz. Örneğin bu bedel, zaman olabilir para olabilir arkadaş olabilir sevgili olabilir. Bir çok bedel olabilir. Siz o parayı kazanmak için ne yapmanız gerekiyorsa ve size ne engel olacaksa o bedeli ödeyin ve ondan vazgeçin bedel ödenmeden karşılığında bir şey kazanamazsınız.

3- Tarih Belirleyin

Yukarıda söylediğim gibi 500.000 TL kazanma hedefi koydunuz diyelim tabi bu kişiye göre değişir örneğin 500.000 TL diyelim. Bu parayı yapacağınız işlerde ne kadar sürede kazanırsınız tabi bu süreyi uzun tutmayın. Tam 2 sene içinde mi. Tam olarak 180 gün sonra mı net bir tarih belirleyin. Tüm işlemleri de o tarihte o parayı kazanmak için yapın.

4- Plan Yapın

O parayı kazanmak için seçtiniz ve bunun içinde bir tarih belirlediniz. Şimdi sıra bu parayı bu sürede nasıl kazana bilirim. Bu planı yapmak ve ardından ne durumda olursanız olun o planı devreye sokun. Bahanelere sığınmadan o tarihe kadar plana sadık kalın. Bu şekilde net bir hedefe net bir tarihle net bir planla hareket etmiş olursunuz.

5- Kağıda Dökün

Bir para belirlediniz, tarih belirlediniz, hedef ve plan hazır. O zaman bunları yazın. Ve odanızın en güzel yerlerine asın. Mesela 3 tane A4 kağıdına 500.000 TL yazın kocaman ama bunu yazdırın yani güzel bir yazı olsun. Tarihi yine 3 tane kağıda yazın ve sürekli göreceğiniz yerlere asın. Planınızı yazın adım adım neler yapacağınızı her gün ki görevlerinizi yazın ve sürekli bunları görmek için uygun yerlere asın.

6- Okuyun, Yorumlayın

Yazdıklarınızı her gün gün içinde iki kez okuyun. Yatmadan önce ve kalktıktan hemen sonra da okuyun. Yani her gün 500.000 TL ye bakın, hedeflerinize bakın. Tarihe bakıp ne aşamada olduğunuzu kontrol edin. Duruma göre hızlanın veya daha iyi şeyler yapmaya çalışın. Eğer daha ileride iseniz durmayın o parayı 3 ay daha öncede kazanabilirsiniz. O parayı kazanana kadar durmayın okuyun her gün bakın ve kazanın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.