miksone

Miksone A.Ş. Faaliyet Alanları Nelerdir ? Miksone Nerelerden Para Kazanır ?


miksone nerelerden para kazanır

Miksone A.Ş. Faaliyet Alanları Nelerdir ?

Miksone A.Ş. hangi alanlarda faaliyet gösteriyor ? Mikson A.Ş. nerelerden para kazanıp bize kar ödüyor ? Bugün bu soruların cevaplarını bulacağız arkadaşlar. Miksone şirketinin genel olarak ne tarz işlerle uğraştığını ve bu işlerin karlılık  ve zarar oranlarına bakacağız. Aynı zamanda bu işler uzun vadede mi kısa vadede mi kazandırıyor bunları inceleyeceğiz.

Öncelikle miksone 5 ayrı büyük ve karlı sektörde iş yapmaktadır arkadaşlar. Bunlar; Solucan gübresi, otomotiv, inşaat ve gayrimenkul, sigorta ve İnternet hizmetleridir. Bu sektörler başlı başına sağlam işlerden aynı zamanda da kısa zamanda para kazandıracak işlerden oluşmaktadır.

İnşaat ve gayrimenkul işini birçoğumuz biliriz karlı bir iştir fakat uzun vadede kazandırır. Bunun yanında solucan yetiştiriciliği ve gübresini satma işi ise 5-6 aydan sonra çok hızlı katlanan ve gelen paraların haddi hesabı olamayan bir iştir. Otomotiv ve sigorta işi ise hem kısa zamanda hem de uzun zamanda para kazandıracak aynı zamanda da sağlam bir iştir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Ekstra olarak İnternet hizmetleri işe ise bir günde milyon bile kazandıracak bir iştir. Yani genel olarak baktığımızda şirketimiz güzel işler ile paraları katlayıp bize karları ödeyecektir. Bundan dolayı yatırdığımız paraların güzel yerlerde değerlendirileceğini bilmek güzel bir şeydir. Gönül rahatlığı ile yatırım yapabiliyoruz.

Miksone A.Ş. Faalliyet Alanları Detayları

miksone şirketi paraları nerelerde katlayacak

İşlerin başlık şeklindeki detayları bu şekildedir. Hepsini tabi ki tek tek açacağız arkadaşlar.

Solucan

Solucan yetiştiriciliği, işi solucan gübresi elde etmek için yapılan bir iştir. Nedeni ise solucan gübresi, her türlü sebze, meyve bahçemiz, bütün sera bitkileriniz için, besleyici köklendirici, güçlendirici, verim artırıcı ve erkencilik sağlayan özelliklere sahip bir gübredir.

Solucan gübresi ABD başta olmak üzere Avrupa'nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır bir numaralı gübre olarak kullanılmaktadır. Solucan gübresi elde etmek için kullanılan solucan ise kırmızı kaliforniya solucanlarıdır. Bunun nedeni ise bu solucan türü, hem çok hızlı çoğalmakta, tüketim ve üretimlerinib de çabuk olmaları ile bilinir. Bu nedenle bu işte kullanılacak olan en iyi solucan türüdür.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe yedek parça, alım - satım, günlük kiralama ve filo kiralama işlerini şirketimiz yapacaktır. Yani otomotiv sektöründe yapılacak işler bunlardır arkadaşlar. Şirket yedek parça işi için bir çok ar-ge çalışması yapmaktadır.

Alım satım için ise sıfır ve 2. el araba satımı yapacak olan şirket her detaya dikkat edecektir. Özellikle 2. el arabalarda tüm kayıtların alıcıya sunulması hususunda hassas çalışmalar yürütmektedir.

2. el araç satımı aynı zamanda bir devir işlemidir. Aracın satışından sonra bir de devir işlemi vardır. Devir işleminde; noter satış belgesi, vergi dairesi tarafından kesilmiş ilişik kesme belgesi, Zorunlu Trafik Sigortası poliçesi, plaka bilgisi, vergi numarası ve tescil ve trafik belgesi ibraz edilmelidir. Eğer araç farklı bir şehre taşınacaksa bu belgelere ek olarak “şehirlerarası trafik soruşturma yazışmalarına gelen cevap” belgesi de eklenmelidir.

2. el aracın yeni sahibi, en fazla 10 gün içinde Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmalıdır. Zorunlu Trafik Sigortası, trafik kazasında kusurlu olduğu resmi olarak belgelenmiş araç sahibinin karşı tarafa verdi maddi zararları ve yine karşı araçtaki yolcuların tedavi masraflarını karşılayan bir sigortadır. Aksi takdirde kusurlu araç sahibi maddi yükümlülük altındadır.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464
Bütçenize en uygun sigorta tekliflerini sunduğumuz Koalay’da yalnızca 5 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Koalay olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden teklifleri anlık olarak alıyor ve fiyatlara komisyon eklemeden size sunuyoruz. Bu sayede sigorta şirketlerinin sunduğun en düşük fiyatlı sigorta poliçesini yaptırma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Günlük kiralama işi bildiğiniz üzere 24 saatliğine araba kiralama işidir. Herkes hayatında bir kerede olsa bu deneyimi yaşamıştır. Şirketimiz bunu büyük bir şekilde yapacaktır. Filo kiralama ise 12 aydan 48 aya kadar büyük işletmelere toplu araba kiralanmasıdır ki işin en güzel karı da buradadır.

İnşaat ve Gayrimenkul

Gayrimenkul sektörü yıllardır dünyanın her yerinde en akıllı yatırım aracı olarak kabul ediliyor. Bizde bu alanda bir çok farklı lokasyonda değer sahibi yerlerin alım ve satımı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda sağlam yatırım olan inşaat sektörü şirketimiz için bir avantajdır.

Gayrimenkul danışmanlığı ile alıcı ve satıcılar doğru bir şekilde gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler. Gayrimenkul konusunda MİKSONE olarak sizlere en iyi hizmeti vererek doğru yatırımlar yapmanızı ve yatırımlar sonucunda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bütün bu süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan gayrimenkul danışmanlarımız ile çalışmak bu konuda sizler için büyük bir fırsat olacaktır.

Sigorta

Sigorta işlerinde ise özel sağlık sigortası, araç kaskosu, DASK, konut sigortası, yıllık hayat sigortası ve seyahat sigortası işlemlerinde şirketimiz çalışmaktadır. Tüm alanlarda sigorta yaptırmak isteyen herkes şirketimiz aracılığı ile bu işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

İnternet Hizmetleri

İnternet hizmetleri alanında ise tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp websiteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 100 - 150 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Bunun dışında günümüzün güzel gelir kaynaklarından olna sosyal medya yönetimi, burada ki hesapların reklam ağlarını şirketimiz yapabilecektir. Bu şekilde bir çok alanda satışlarını artıran firmalar gibi şirketimizde bunu amaçlamaktadır.
WEB TASARIM

Web tasarım hizmetimiz projelendirilerek kurumsal, bireysel talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda son teknoloji web tasarım araçları ve yazılım dilleri ile uygulanmakta, projelere özgün oluşturulan yönetim arayüzü sayesinde web sayfalarınız kolayca güncellenebilir.

WEB YAZILIM

Web Yazılım hizmetimiz küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik işleyiş yöntemlerine göre özel CRM, ERP, MRP veya farklı bir uygulamanın web tabanlı yazılım dili ve veritabanı ile geliştirilmesi hizmetini kapsamaktadır. Web tabanlı olması daha az maliyet demektir ve ihtiyacınız olan tek şey Internet erişimidir.

WEB BAKIM ANLAŞMASI

Miksone olarak her gün gelişen, güncellenen web sektöründe sahip olduğunuz portal, e-ticaret v.b. sistemlerinize bakım anlaşması çerçevesinde destek sağlıyoruz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.