miksone

Miksone İle 2.000 TL - 3.500 TL ve 5.500 TL Araç Kira Desteği !!


miksone araba kiralama kariyeleri

Miksone şirketi ile araç kira desteği kazanabilirsiniz. Bunu daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Öncelikle miksone şirketine kayıt olduktan sonra ki kayıt olabileceğiniz linki yazıya koyacağım olduktan sonra paket alıyorsunuz. Miksone ile hem araç kira desteği alabilirsiniz hem de son model bir arabayı tamamen kazanabilirsiniz detaylar yazımızda mevcuttur.

Paket alan herkes artık miksone şirketinde aktif bir starter kariyerine sahip kişi oluyor. Bu kariyer basamağı ilk kariyer basamağıdır. Daha sonra ise sırası ile tüm kariyerleri bir bir atlayabilirsiniz. Network firmalarında kariyer atlamak en başta biraz daha kolaydır fakat giderek zorlaşmaktadır.

Fakat miksone şirketinde öyle bir durum yok nedeni ise çift kol sistemi var. 2 'li kol olduğu için bir yerden sonra ekip o kadar hızlı büyüyor ki siz bile nasıl bu kadar büyüdük demeden bir çok kariyeri hızla geçmiş oluyorsunuz. Çünkü ikili kol sistemi ve herkes sürekli birilerini işe davet ettiği için 2'nin katlama kuvveti devreye giriyor ve sonunda hızla büyüyen bir organizasyon oluşuyor.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İşte bu aşama da normal paket kazancının ve referans kazancının dışında şirket bir de bizlere ekstra araç kira desteği veriyor. Araç kira desteği demek şirket 12 ay boyunca size aylık ekstra bir ücret ödüyor bu ücret kariyerlere göre değişiyor ve siz bu para ile gidip kendinize bir sene boyunca araç kiralıyorsunuz.

Araç kira desteği için gerekli şartları ve kariyerleri tabi ki anlatacağız ama işin özü şu ki kariyer seviyesi yükseldikçe alacağınız aylık araç kira desteği de artmaktadır. Bu sayede giderek daha iyi bir arabayı 1 seneliğine kiralayabilirsiniz.

Öncelikle PV olayından bahsetmiştik. PV kariyer puanını etkileyen ve her pakette bulunan bir puandır. Kariyerler de ekip toplam pv sine göre şekil alır. İlk başta araç kira desteği almak için Ruby kariyerine gelmeniz gerekiyor.

Bunun için de her kolunuzda ayrı ayrı 60.000 PV toplamda ise 120.000 PV gerekiyor. Bu şartları sağladıktan sonra şirket size her ay 2.000 TL araç kira desteği ödüyor ve siz o para ile kendinize 6 ay boyunca araba kiralıyorsunuz.

Daha sonra ise Diamond kariyeri geliyor. Diamond kariyerine ulaşma şartları ise her iki kolunuzda da 500.000 PV olması gerekiyor. Bu şartları sağladığınızda siz Diamond olursunuz ve şirket size bu sefer 12 ay boyunca 3.500 TL aylık araç kira desteği öder. Bu sayede kendinize üst düzey bir arabayı seneliğine kiralayabilirsiniz.

Son araç kira desteği kariyeri ise Green Diamond kariyeridir. Bu kariyere ulaşan her lider 12 ay boyunca 5.500 TL değerinde araç kira desteği alır. Bu para diğer kazançlarının yanında ekstra olarak kazandığı araç kira desteği parasıdır. Bu para ile de gidip kendine çok ama çok iyi bir aracı seneliğine kiralayabilir.

Miksone şirketinde bir çok açıdan kazanç mümkün. Bunlar maddi kazanç, tatil, araç kira desteği, tamamen bir son model araba vb bir çok kazanç. Siz de hemen aramıza katılıp kendinize uygun bir paket alıp bu kazançları elde edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin : 0534 384 1964 - 0505 425 15 96

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.