haber

Miksone ile Ekibini Kur Para Kazanmaya Başla !! Miksone Binary Sistemi Bütün Detaylar !!


Miksone Binary Sistem ve Kariyer Sistemleri ile Para Kazanma !


Miksone Binary modeli ile network ekibinizi kurarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Binary sisteminin network ekibi kurmanızda ki en güzel yanı hiç kuşkusuz çalıştığınız kadar kazanıyor olmanız. Üstelik çalışmanız hiç bir zaman boşa gitmeyip ekibinize vereceğiniz destek ile ekibinizdeki insanlara ne kadar çok para kazandırırsanız sizde o kadar para kazanırsınız.

Binary sistemini bilmeyenler için kısaca anlatayım. Binary sistemi iki kollu çok katlı pazarlama modelidir. Yani sağ ve sol hattınıza birer kişiyi alarak, aldığınız kişilere de bu yöntemi uygulayıp ekibinizi genişletmeye çalıştığınız bir sistemdir.

Binary sistemini Miksone firmasına uyarlayarak size detaylıca Miksone şirketinden nasıl bu yöntemle para kazanacağınızı anlatalım.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın


İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone Binary Sistemi:
* Miksone firmasında iki hattınız vardır. Yani bir sağ birde sol hattınız. Resimde de gördüğünüz gibi üst tarafta siz olduğunuzu var sayarsak sağ ve sol hattınıza birer kişiyi aldığınızı görüyorsunuz. Biz bu sistemi incelerken ağınıza dahil ettiğiniz iş ortaklarınızın miksone şirketinden 3.000 TL değerindeki solucan paketi satın almış olduğunu varsayalım.

* Miksone firmasından almış olduğunuz her solucan paketinin CV ve PV puanları vardır. CV puanları eşleşme bonusu dediğimiz sağ ve sol hattınızdaki puanların eşleşmesi ile sizin alacağınız ekstra kazancı simgeler. Örneğin sağ ve sol hattınızda da 500 CV puanı birikirse siz 200 TL değerinde bonus hak ederseniz. Ne kadar CV puanınız eşleşirse o kadar çok bu bonusu alma hakkına sahip olursunuz. 

* PV puanı ise kariyer atlamanıza yardımcı olacak puan türüdür. PV puanları sayesinde kariyer atlarsınız. Örneğin 1500 PV bir hattınızda 1500 PV diğer hattınızda oluşmuşsa siz " Jade " kariyerine ulaşırsınız.

* Miksone firmasında sizi ilgilendirecek olan bir diğer husus da almış olduğunuz her kişiden sizde %15 bonus kazanırsınız. Örneğin işi anlattığınız arkadaşlarınızdan birisi 3.000 TL değerinde solucan paketi alırsa siz 3.000 TL'nin %15'i olan 450 TL bonus kazanmış olursunuz. Bu bonus kazancınızı, paket kazancınıza ek olarak çekebilirsiniz. 

Mİksone Jade Kariyerine Gelirseniz Ne Kadar Kazanırsınız ?Miksone şirketinde Jade kariyeri ikinci kariyerdir. İlk kariyer Starter kariyeridir ve bu kariyer için sadece solucan paketi almış olmanız yeterlidir.

Jade kariyeri için sol hattınızda 1500 PV ve sağ hattınızda da 1500 PV olması gerekiyor. Ayrıca sol ve sağ hattınıza en az 1 kişiyi sizin referansınız olması gerekiyor.

Resimde de gördüğünüz gibi siz sadece 2 kişiyi aldığınızı var sayarsak ve sizin aldığınız kişilerde başkalarını işe alırsa bu durumda sizin kazancınız minimum 1300 TL dir. Tabi bu kazanç minimum olarak hesaplanmıştır. CV puan bonusları ve referans bonuslarını hesapladığımız zaman en düşük ihtimalle 1300 TL bonus kazanırsınız.

Tabloda gördüğünüz gibi ekibinizi tamamen sizin kurmanıza gerek yok. Siz sadece iki kişi ile işe başlasanız dahi yeterlidir.Gerisini network ağınıza destek olarak dahi yapabilir ve bundan oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Miksone Pearl Kariyerine Gelirseni Ne Kadar Kazanırsınız ?


Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi Pearl kariyeri için sağ ve sol hattınıza 7500 PV Puanı gerekiyor. Üstteki örnek resimde sadece siz 2 kişiyi aldığınızı var sayarak yine en düşük kazanç ihtimalini hesap ettik. Bu durumda da toplam kazancınız 3100 TL olmaktadır. Ayrıca kariyer bonusu olarak Samsung yada Apple Tablet hediye ediliyor.

Tabi bu kazançlara sadece 2 kişiyi aldığınızı düşünerek minimum olarak bu kazancı kazanırsınız, Siz isterseniz çok daha fazla kişiyi alıp ekibinizin altına bu kişileri atabilirsiniz. Böylece hem siz ekstra referans bonusu kazanmış olursunuz, hemde ekibinize destek olmuş olursunuz.

Şimdilik sadece birinci ve ikinci kariyerlere göz atmamız yeterli. Burada sistemi öğrenmelisiniz. İleride ekibinizi geliştirerek çok büyük paralar kazanabileceğinizi kendiniz hesap yaparak görebilirsiniz. Ayrıca kariyer atladıkça ekstra güzel ödüllerde kazanacağınız paranın yanında size bonus olacaktır.

Son olarak söyleyeyim. Miksone firmasında kesinlikle ekip kurma zorunluluğu yoktur. Siz aldığınız solucan paketlerinden zaten kazanç elde etmektesiniz. Siz ekip kursanız da kurmasanız da solucan paket kazancınız size günlük yatacaktır. Aklınıza takılan yer olursa yorumlar kısmından bize soru sormaktan çekinmeyin. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464
İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.