internetten para kazandıran işler

Miksone İle Günlük 1000 TL Para Kazanma Taktiği !! İşte Kanıtlarıyla Birlikte Yöntemleri !!


Miksone İle Günlük 1000 TL Kazanma Taktiği !


Miksone şirketi bir yatırım firması olmasının yanı sıra aynı zamanda yatırım yapmadan, şirket adına işler yaparak da para kazanabileceğiniz bir firmadır. Miksone şirketi Bursa'da kurulmuş ve ülkemizde pek çok sektörde faaliyet gösteren, şirket sahiplerinin 13 yıllık ticari geçmişe sahip olan tecrübeli bir kadroya sahip firmadır.

İşte bu firmada isteyen herkes para kazanma fırsatı bulunuyor. Çalışmanıza göre günlük 1000 TL yada ilerleyen zamanda günlük 10.000 TL dahi kazanabileceğiniz ucu açık ve harika bir sisteme sahip.

Miksone şirketinde pek çok farklı para kazanma şekli var. Fakat biz şimdilik yatırım yapıp ekip kurma yöntemleri ile nasıl günde 1000 TL kazanırız bunu anlatacağım.

Yatırım Yaparak Günlük 10000 TL Kazanmak:


Miksone şirketinden alacağınız solucanlar size günlük belli miktarda para kazandırır. Aldığınız solucanlara şirket kendisi bakımını yapar ve elde edilecek kazancıda yatırımcısıyla bölüşür. Bu hususta ortalama 150.000 TL değerinde bir yatırım size 365 gün boyunca ortalama 1000 TL para kazandırır.

Almış olduğunuz solucanlara miksone bakımını yaparak buradan bir gelir sağlar. Bu sayede elde edilen geliri yatırımcısıyla paylaşan miksone firmasından sadece 150.000 TL yatırımınızın sonucunda günlük net olmamakla birlikte 1000 TL kazanabilirsiniz. Bu kazanç aylık 30.000 Yıllık ise ortalama olarak 365 Bin TL civarındadır.

Yatırım yaparak günde 1000 TL kazanmak oldukça basit ve kolay iştir. Sadece zamanında yaptığınız akıllı yatırımınız ile para kazanabilirsiniz. Fakat birde bu işin ekip kurma işi var ki bu iş sayesinde hayatınız tamamen değişebilir ve çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.


Ekip Kurarak Günde 1000 TL Kazanmak:Detaylı anlamak için videoyu izleyiniz....

Ekip kurarak yani çevremize miksone işini tavsiye ederek elde edebileceğiniz gelirin sınırı yok. Günde değil 1000 TL 10.000 TL bile kazanabilirsiniz.Bu hayal değil.

Öncelikle miksone şirketine girebilmeniz için solucan paketlerinden almanız gerekiyor. Solucan paketleri size günlük pasif kazanç sağlar fakat bunun yanında pek çok farklı kazanç kapısınıda sağlıyor. Bunlardan en iyisi ekip kazancı. 

En düşük solucan paketi 250 TL + KDV olmakla birlikte en büyük solucan paketi 50.000 TL + KDV'dir. istediğiniz paketten şimdilik istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. Biz size bu yazımızda ortalama 3000 TL değerindeki solucan paketi satın alırsanız ve çevrenize de bu paketini önerirseniz ekibinizle birlikte miksone şirketinden günlük 1000 TL kazanabilirsiniz.

Miksone şirketi network ağı için Binary sistemini kullanıyor. Yani ikili kol sistemi. Sağ ve sol kolunuza birer kişiyi alırsanız ve bu kişilerde bu ağı devam ettirirse ortalama 3-4 ay sonra sadece ekipten kazancınız günlük 1000 TL olabilir. Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Yazar

3 yorum :

 1. peki bu kazançlar gerçekcimi mümkünmü yani. bana pek inandırıcı ve sürdürülebilir gelmedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki mümkün :) Bu gibi işlerde her daim risk vardır. Sistem çok sağlam devam ediyor. Devam ettiği sürece miksone şirketinden bu kazançları elde etmek mümkün.

   Sil
 2. Yatırımsız kısmını anlatmamışsınız?

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.