miksone

Miksone İle Son Model Apple Tablet ve İphone X Kazanma Şansı

miksone bonuslar

Apple marka artık hepimizin bildiği ve sahip olmak istediği bir markadır arkadaşlar. Bilindiği üzere de dünyanı en değerli şirketi konumuna da gelmiştir. Bunun üzerine herkes kazandığı kazanamadığı ne var ise özellikle ülkemizde gidip apple marka teknolojik aletlere harcamaktadır. Miksone şirketinin apple marka ürün hediye etmesinin nedeni de budur.

Miksone ile bir çok açıdan kazanç sağlayacağınızı söylemiştik. Bunlardan biri de son model apple marka bir tablet ve iphone X. Bunların güncel piyasa değerli oldukça yüksek olmasına karşın şirketimiz bu nezaketi göstermekte ve kazanan herkese hediyeyi almaktadır. Bu şekilde siz de miksone şirketinde bize katılarak bu hediyeleri kazanma şansı yakalaya bilirsiniz.

Peki nasıl kazanılır bu hediyeler. Bunların şartları nelerdir. Öncelikle hediyeler ve bonuslar kariyerlere özeldir. Yani öncelikle şirkette bize katılıp daha sonra kariyer atlamanız gerekmektedir. Bu sayede bu hediyelere sahip olabilirsiniz.

Miksone şirketimiz de kariyer atlamak için PV puanları gerektiğini söylemiştik. PV puanları ekibinize gelen kişilerin aldıkları paketlerde mevcuttur. Her paketin belli bir PV puanı vardır bunu tablolardan da görebilirsiniz.

miksone kariyerlermiksone kariyerler

Gördüğünüz gibi her bir paketin ayrı bir PV puanı vardır. Bu paketlerden sizin sağ ve sol ekibinize geldiğiniz sizin ekip pv puanınız oluşur. Sistem ikili kol sistemi üzerine olduğu için önemli olan iki kolunuzda da gerekli pv puanını yakalamaktır.

Apple tablet için gerekli olan pv puanı ise sağ ve sol kolunuzda ayrı ayrı 7.500 pv olmasıdır. Yani toplamda 15.000 pv toplamanız gerekiyor. Bu sayede apple marka son model bir tablet sizin olacaktır.

İphone X için ise gerekli olan sağ ve sol kolunuzda 20.000 pv puanı olmasıdır. Bu şartı sağlarsanız diğer kazançlarınızın dışında şirket size hediye olarak iphone X veriyor. Bu ve bunun gibi kazançlar için miksone şirketini tercih etmenizi öneririz. Herkese şimdiden bol kazançlar.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.