miksone

Miksone İle Son Model BMW - AUDİ veya MERCEDES Kazanma Fırsatı !


miksone araba bonusları nasıldır
Miksone şirketi ile son model araba kazanma fırsatı mevcut. Üstelik hiç de zor değil. Sadece biraz çaba ve çalışmak gerekiyor. Eğer sistemli çalışır ve ekiplerinizi iyi kontrol edip yönetebilir seniz son model bir araba ve beraberinde gelen bir sürü hediyeler sizin olacaktır.

Miksone para kazanma yöntemlerini detaylıca yazmıştım yazmaya da devam edeceğim çünkü gerçekten ama gerçekten çok kazançlı bir sistem. Bir tek yatırım ile zamanlar bir çok alandan para kazanmanın mümkün olduğu güzel bir sistem olan miksone şirketine hemen siz de başlayabilirsiniz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Şimdi son model arabaları kazanacağız ama nasıl kazanacağız önemli olan nokta bu. Bildiğiniz üzere miksone şirketinde yavaş yavaş büyüdükçe kariyer atlama olayları var ve her kariyerin özel ödülleri mevcut. Tabi bu ödüller normal kazançların dışında ki ekstra ödüllerdir. İşte son model araba da en son kariyere verilen ödüldür.

Miksone şirketinde en üst kariyere ulaşan herkes son model bmw, audi veya mercedesten birini alabilir. Bu seçim tamamen sizin yani isteyen bmw yi alır isteyen audiyi isteyen ise mercedesi alır bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir olaydır. Şirket bizlere böyle de bir seçim hakkı vererek güzellik yapmıştır.

Miksone Red Diamond Kariyerine Nasıl Gelinir ?

Red Diamond kariyeri en üst kariyerdir. Yani son model arabayı kazanacak olduğumuz kariyerdir. Bu kariyere ulaşmak için ise her iki kolumuz da da 6.500.000 PV paunı yapomamız gerekiyor. Yani toplamda 13.000.000 pv paunı olması gerekiyor.

Red Diamond kariyerine ulaşana kadar zaten oldukça fazla bonus kazanırız. Bunlar apple tablet, apple son model telefon yani iphone x daha sonra yurt içi ve yurt dışı tatiller kazanacaksınız. Yani ücretsiz bir şekilde bir çok hediye kazanırız bunların dışında sürekli her kariyerde yani üst kariyerlerde araç kira desteği alırız. Yani bir sene boyunca aylık 2.000, 3.500 ve 5.500 TL araç kira desteği alırız.

Bazı kariyelere para ödülü de verdikleri için toplamda ekstradan 100.000 TL de para ödülü kazanırız ve son olarak da son model bir araba kazanırız. Bunların dışında ki normal paket kazancı ve ekip kazancın saymıyorum bile. Siz de bize katılarak tüm bu gelirlerden faydalanabilirsiniz.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.