machine bonusu nedir

Miksone Machine Bonusu Tam Olarak Nedir ?


miksone machine bonusu nasıl kazanılırMachine Bonusu Nedir ? Nasıl Kazanılır ?

Miksone şirketi bir çok alanda kullanıcısına hizmet sağlayan ve bu alanların hepsinden hem ticari hem de network geliri kazanmamızı sağlayan bir sistemdir. Miksone ile tek bir yatırım ile çok fazla para kazanmak mümkündür. Fakat kolay değildir. Yani gel bir kere yatır milyonlar kazan yok tabi ki de ama güzel kazançlar elde edilebilir.

Machine bonusu da bunlardan biridir. Machine bonusu ile de ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Machine bonusu gerçekten ekip kuran herkes için ilerleyen aşamada çok ama çok iyi paralar kazandırabilir. Bunun için ekip kurmak ve büyütmek gerekse de bunu yapan herkes machine bonusundan aylık 10.000 TL ye kadar para kazanabilir ve bu kazanç tamamen ekstra kazanç olacaktır.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Bildiğini üzere miksone dan machine bonusu dışında. 8 farklı kazanç kapısı da vardır bunlar machine bonusunu da ekleyince 9 farklı kazanç kapısı olur. Bu kazançları tekrar hatırlayacak olursak. Referans bonusları, eşleşme bonusları, araç bonusu, kariyer bonusu, kariyer life bonusu (tatil), dream car bonusu, paket geliri, ticari gelir ve son olarak machine bonuslarıdır.

Machine bonusunu tam olarak tanımlayacak olursak ise, Oluşan organizasyonda, alınan referansın eşleme bonusundan toplamda 6 derinlik ödenir. İlk 2 derinlik herkese açıktır kalan 4 derinlik ise kariyere göre açılır. Ve referansların eşleşmesinden kazandığı paradan sizde yüzdelik oranda bir kazanç elde edersiniz.

Bu kazanç oranları derinliğe göre açılır, derinlikleriniz de kariyerinize göre açılır. Ama ilk 2 derinlik herkese açıkken kalan 4 derinlik kariyere göre açılır. Derinlik yüzdelik kazançları ise şöyledir;

1. Derinlik machine bonusu %10
1. Derinlik machine bonusu %5
3. Derinlik machine bonusu %4
4. Derinlik machine bonusu %3
5. Derinlik machine bonusu %2
6. Derinlik machine bonusu %1

Bu şekilde eşleşme bonusu dediğimiz 500 CV- 500 CV denkliği yapan her referansınız 200 TL kazanır sizde bu 200 TL'den üstte söylediğim oranlarda kazanç elde edersiniz. Bu kişi 1. derinliğinizde ise %10 alıp 20 TL kazanırsınız. 2. derinliğinizde ise % 5 alıp 10 TL kazanırsınız. Fakat ekip büyüdükçe her gün çok fazla denklik geleceği için kazancınız da aynı oranda olacaktır.

Kariyelere göre açılacak olan machine bonusu derinlikleri ise her kariyerde bir üst derinlik açılır. Yani ekip kuran kişiler belli bir ekibe ulaşınca her gün ekstradan güzel paralar kazanabilir. Siz de bu şekilde para kazanabilirsiniz. Arkadaşlar bu sadece bir bonusdur dediğim gibi bunun dışında 8 farklı kazanç da geliyor. Yani miksone şirketine giren kazanıyor. Herkese şimdiden bol kazançlar.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.