miksone

Miksone Yurt İçi ve Yurt Dışı 5 Yıldızlı Otel Tatili Nasıl Kazanılır ?


miksone ile lüx tatil nasıl yapılır

Miksone ile kazançların ardı arkası kesilmiyor arkadaşlar. Miksone ile hem para hem de bir çok farklı şeyi kazana biliyoruz. Şimdi siz anlatacağımız konu ise miksone şirketinin ekstra bir güzelliklerinden olan lüx tatiller. Miksone ile hem para kazanıp hem de başarılı insanlara özel lüx tatillere bedavaya gidebilirsiniz.

Miksone şirketi bildiğiniz üzere 2 kol sisteminden oluşan ve kariyerlerin olduğu bir şirket. Miksone ile yola başlayan herkes için aynı kariyer basamakları mevcut bu kariyerler sırası ile. Starter, jade, pearl, saphire, ruby, emerold, diamond, blue diamond, green diamond, green diamond ve red diamond. Bu kariyer basamakları sırası ile her network yapan miksone üyesinin geçeceği basamaklardır.

Öncelikle paket alıp aktif duruma geçen herkes starter kariyerine ulaşır. Yani bir nevi starter kariyeri ile yolculuğuna başlar. Daha sonra jade olur bu sıra saphire ile devam eder. Ruby kariyerini geçip emerold olduğunda ise ilk tatil hediyesi olan kariyer emerold kariyeridir.

Emerold kariyerine ulaşan her miksone üyesi 5 gün boyunca yurt içi tatili kazanır. Ama bu tatil basit bir tatil değildir. Nedeni ise istediği bir 5 yıldızlı otelde konaklama hakkı her şey dahil olarak şirket tarafından ödenir. Yani emerold kariyerine ulaşmayı hedefleyen herkes şimdiden güzel bir 5 yıldızlı otel arayışına geçebilir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Daha sonra ise Diamond kariyeri gelir. Fakat burada ki hediye de ayıdır. Burada seviye olarak değişkenlik göstermez. Yani bir kez daha aynı tatili isterseniz farklı bir otelde yapabilirsiniz. Diyelim ki siz emerold oldunuz ve tatilinin yaptınız dönüşten 10 gün sonra da diamond kariyerine ulaştınız. Bu sefer yine 5 yıldızlı bir otele yurt içi tatil hakkı kazanırsınız.

Bunu sonrasında ise blue diamond kariyeri gelmektedir. İşte burada tatil kampanyası büyümektedir. Bundan önceki 2 kariyere verilen tatiller 5 günlük ve yurt içi iken blue diamond kariyerine verilen tatil ödülü ise 7 günlük ve yurt dışıdır. Bunun yerini siz seçersiniz. Yani istediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Bu da mükemmel bir hediye ve rahatlamadır aslında.

Blue diamond kariyerinden sonra ise green diamond kariyerine geçeriz. Geçebilen herkes ise tatil hediyesi olarak tam 10 gün boyunca yurt dışı tatili kazanır. Bu tatil de kişinin istediği şekildedir. Şirket sadece masrafları ödemekle yükümlüdür.

Son olarak ise Red diamond kariyerine gelince zaten bir son model araba kazanırız. Bir de bunun üstüne şirket bize 15 gün boyunca istediğimiz yerde yurt dışı tatili hediye eder. Yani arkadaşlar burada kazanç var, ödül var, hediye var, tatil var, araç kira desteği var ve araba var yani her şey var. Gelin siz de hep beraber bunları kazanalım.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.