mobilon

Mobilon Uygulaması Ücretsiz Oldu !! Herkes Telefondan Bedava Para Kazanacak !!!


Bugün network marketing sektöründe çok büyük bir şaşkınlık oluştu. Aylık 400 TL ücret vererek kayıt olup telefonunuzdan reklamlara tıklayarak para kazandığınız bir uygulama olan mobilon uygulaması artık tamamen ücretsiz oldu. Bu sayede mobilon uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip para kazanabileceksiniz.


Mobilon Ücretsiz Hesap Aktifleştirmek İçin " ORGANİZASYON " bölümüne girip 55789118 Kodunu Yazın ve Ücretsiz Para Kazanmaya Başlayın !


Mobilon uygulaması telefonunuza indirip artık tamamen ücretsiz bir şekilde para kazanmanızı sağlıyor. Mobilon şirketinin aldığı bu kararla bilrikte mobilon kullanıcıları aylık 115.20 TL kazanabiliyorsunuz. Bu sistem sayesinde mobilon ve network sistemlerine yeni bir soluk geldi ve kendi ekibini kuran herkes binlerce lira kazanabilir. Peki nasıl para kazanılacak ondan bahsedelim.

Mobilon Nasıl Para Kazandırır ?

Mobilon bir reklam izleyerek para kazanabileceğiniz telefon uygulamasıdır. Uygulama içerisinde para kazanmanız için her saat başı size sorulan 3 soruyu cevaplamak ve saatlik bonusu almak yeterlidir. Bunları yaparsanız şuanda saat başı 12 kuruş kazanırsınız her saat başı. Eğer Vip üye iseniz yani 400 TL para ödeyerek girdiyseniz saatlik kazancınız 45 kuruş olacaktır.

Yenilenen mobilon sisteminde açıklanan diğer bilgilerse şu şekilde;

Ekip kazancı bir hayli güzel olan mobilon sisteminde tamamen ücretsiz bir hale bürünmesiyle ekip kazançları da oldukça fazla artacaktır. Referans kazançlarına aşağıdaki fotoğraftan bakabilirsiniz. Şimdilik mobilon firmasından gelen açıklamalar bu şekildeydi. Şimdilik tek bilmeniz gereken şey mobilon ücretsiz bir şekilde para kazandırıyor.


Mobilon Ücretsiz Hesap Aktifleştirmek İçin " ORGANİZASYON " bölümüne girip 55789118 Kodunu Yazın ve Ücretsiz Para Kazanmaya Başlayın !

Mobilon Nasıl Aktif Üye Olunur ? Mobilon Nasıl İndirilir ?

Uygulamayı indirmek için play store da mobilon diye aratıp indirmeniz yeterlidir. Uygulamayı indirince size ilk etapta yine 7 gün ücretsiz deneme sürümünü veriyor. 

Fakat siz ücretsiz bir şekilde premium üye olabiliyorsunuz. Bunun için uygulamanın sol taraftaki menüsüne tıklayıp " organizasyon " bölümüne tıklamanız gerekiyor. 

Karşınıza gelen yere 55789118 yazarsanız benim sponsoruluğum ile ücretsiz mobilona kayıt işleminizi başlatmış olursunuz. Ref kodunu yazıp girdikten sonra karşınıza gelen ekranda VİP mobilon alma seçeneği çıkar. Siz isterseniz VİP satın alıp daha fazla para kazanabilirsiniz fakat satın almadan bedava para kazanmak isterseniz hemen ekranın alt tarafında ücretsiz versiyonu yazan yere tıklayıp, bedava mobilon uygulamasında üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.


Mobilon Ücretsiz Hesap Aktifleştirmek İçin " ORGANİZASYON " bölümüne girip 55789118 Kodunu Yazın ve Ücretsiz Para Kazanmaya Başlayın !İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.