miksone

Neden Miksone Daha İyi ?


miksone şirketini diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir

Neden Miksone Daha İyi ?

Yatırımlı veya yatırımsız İnternet üzerinden para kazanmak mümkün. Özellikle günümüzü düşündüğümüz zaman bu işler gerçekten çok fazla ve kazanan sayısı da öyle. Durum böyle iken İnternet gibi kocaman bir havuz da para kazanmak varken normal işlerde kazanmak daha zor. Fakat her ikisi de lazım. Peki miksone neden daha iyi, diğer şirketlerden ve sistemlerden miksone şirketini ayıran özellikler neler bunlara bakalım.


Çünkü gerçekten çok fazla site ve sistem var. Yatırımsızı da var ama az kazandırıyor, ama çok kazandırıyor. Yatırım yaparak kazancın da artıları var yatırımsız kazancında. Çünkü yatırım yaparak tabi ki de yatırımsıza göre çok daha fazla kazanırsınız. Miksone şirketi de yatırımla kazanabileceğimiz bir şirket. Az veya çok sonuçta bir yatırım yaparak paket alırız ve bu şekilde sistemde aktif olabiliriz.

Miksone Şirketini Diğerlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir ?

Miksone şirketine az veya çok yatırım yaparak girebiliyorsunuz çünkü bir paket almanız lazım ve en düşük paket 250 TL en yüksek paket ise 50.000 TL'dir. Yatırım yapıp paketi aldıktan sonra ise sizi 9 ayrı kazanç bekliyor. Evet arkadaşlar tek bir yatırım ile 9 farklı alandan maddi olsun, araba olsun, tatil olsun bir çok bonus kazanıyoruz. Genel olarak hepsi maddi kazanç da diyebiliriz.

Peki nasıl oluyor da tek ve bazen ufak da olsa bir yatırım ile bu kadar kazanç kapısı bize açılıyor. Burada devreye miksone giriyor arkadaşlar. Çalışan burada kazanıyor ekip halinde çalışan ise çok daha fazla kazanıyor. Yani miksone şirketinde ekip kurup ekiple beraber organize bir çalışma sergilerseniz kazancınız her alandan olacağı için güzel bir yaşam sizi bekler.

Bu kazançlar hangileridir ve nasıl elde ederiz kısaca bunlardan bahsedelim ve miksone şirketinin farkını biraz daha açıklayıcı anlatmış olalım. Öncelikle bir ticari kazanç söz konusudur. Yani şirket ile beraber iş yapıp kazanç elde edersiniz. Bu sigorta alanında olur internet alanında olur inşaat alanında olur. Şirket ile görüşüp ortaklaşa ve diğer şekillerde para kazanmak için şirket üyelerini dinlemeye ve beraber iş yapmaya hazır konumdadır.

Daha sonra referans bonusları ile para kazanabilirsiniz. Aldığınız bireysel referanslar hangi paketi alırsa alsın o paket ücretinin %15'i size bonus olarak yansır. Bu hangi derinlikte olduğu önemsizdir yani 10. derinliğiniz de de olsa o referans bonusunu siz kazanırsınız.

Başka bir kazanç ise eşleşme bonusudur. Sizin ekibiniz sadece ikili kol olacağı için başka bir yere adam paslayamazlar. Yani sürekli olarak bir yerden sonra ekibinizde eşleşme yapacak. Sizin kollarınızda ayrı ayrı geleceği için sağ ve sol kolunuzda her 500 CV eşleşmesinde siz 200 TL bonus kazanırsınız. CV nedir diyecek olursanız her paketin bir CV puanı vardır paket miktarı arttıkça CV puanı da artar.

Başka bir kazanç da machine bonusudur. Machine bonusu ise 6 derinliğe verilen özel ve ekstra bir kazançtır. Ekibiniz her eşleşme bonusu kazandığında siz de bundan %10, % 5 ve % 4 diye ekstra bonuslar kazanırsınız. Machine bonusu ilk 2 derinliği herkese açıktır. Kalan 4 derinlik ise kariyer atladıkça açılır ve kariyere göre buralardan gelen eşleşmelerden biz bonus kazanırız.

Daha sonra kariyer bonusları vardır. Kariyerlere göre araç kiralama desteği vardır. Şimdi bazı kariyerlere göre şirket bize aylık 2.000 TL, 3.500 TL ve 5.500 TL her ay araç kira desteği verir. Bu kariyerlere gelince şirket bizlere 12 ay boyunca bu parayı öder ve bizden karşılığında bu para ile lüx bir araba kiralamamızı ister. Şirket bu anlamda bizlere aracımızı da sağlamış bulunuyor.

Tatil ise çok güzel bir ekstra bonustur. Kariyerlerimize göre 5 gün yurt içi, 7 gün yurt dışı, 10 gün yurt içi ve 15 gün yurt dışı tatilleri kazanma fırsatımız vardır. Yani şirket size dinlenmeniz ve daha iyi çalışmanız için tatil fırsatı da sunuyor.

Bunların dışında ise son kariyer olan Red Diamond kariyerine gelen herkese şirket son model BMW, AUDİ veya MERCEDES arabalarından birini hediye ediyor. Bu araç kiralık falan da değil arkadaşlar, tamamen ömür boyu bizim oluyor. Son model araba şirketten istediğinizi siz seçiyorsunuz isteyen audi, isteyen bmw isteyen ise mercedes arabayı alabilir.

Miksone neden daha iyi ? Çünkü bize paket gelirimizi veriyor, eşleşme bonusumuzu veriyor, machine bonusumuzu veriyor, ticari kaancımızı veriyor, tatile gönderiyor, araç kira desteği veriyor en son da arabayı son model olarak tamamen veriyor. İşte arkadaşlar miksonu bu yüzden iyi. Bir de tüm resmi belgeleri tam. Bunu da sitemizden bulabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.