burs

Öğrencilere Burs Gibi Para Kazandıracak İşler | Para Kazandıracak Siteler ListesiÖğrenciler İçin Burs Gibi Para Kazandıran İnternet İşleri:


İnternetten para kazandıran siteleri yazdık. Biz bu siteler sayesinde uzun süredir para kazanıyoruz. Bu yazımız öğrenciler için burs gibi para kazandıracak siteler olduğu için para yatırmadan para kazanmanızı sağlayacak. Kendinize ek iş gibi bu siteleri kullanarak internetten gerçek para kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey boş zamanlarınızda bu sitelere girerek internetten bedava para kazanmak. Son olarak belirtmeliyim ki bazı sitelerden para kazanmak biraz zor. Fakat bedava para kazandığınızı düşünürseniz ve para kazanabildiğiniz 20 den fazla site olacağını düşünürseniz. Her siteden bir ayda ortalama 50 TL bile kazansanız ayda 1000 TL yapar ki bu da oldukça iyi bir rakamdır. Tabi bazı siteler ilerleyen zamanda sizlere çok daha fazlasını kazandıracağından emin olabilirsiniz.


1- Cepmax


cepmax, cepmax nedir,Cepmax uygulaması telefonunuzdan günlük 24 görev yerine getirerek aylık 108 TL garanti kazanç elde ettiğiniz bir uygulamadır. Yapmanız gereken sadece telefonunuzda günde 15 ila 30 dk ayırmanız ve görevleri yapmanız. Bu sayede aylık 108 TL'nin sahibi olursunuz. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye edip arkadaşlarınızında kazanmasını sağlarsanız kazancınız oldukça fazla artacaktır. Cepmax uygulamasında ekibinizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok kazanırsınız. 1000 kişilik bir ekibe ulaşırsanız aylık 7200 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136


2- Clixsense
Listede ilk sırayı Clixsense vermeliyiz diye düşünüyorum. Zira 10 yılı aşkın bir süredir interentten para kazandıran ve ödemelerde hiç bir sorun yaşatmayan oldukça başarılı bir para kazanma sitesi. Clixsense anket çözüp, görev yaparak para kazandırıyor. Düzenli bir şekilde bu sitede görev yapıp anket çözerseniz aylık 500 TL hatta 1000 TL dahi kazanabilirsiniz. Biz parasitesi olarak haftada 50 - 100 $ arasında kazanıyoruz. Fakat Haftada 200 dolar kazanan pek çok insan var bilginiz olsun.


3- Coin Earn


Coin Earn sitesi de bedava bitcoin veren bir sitedir. Site içerisinde 15 dakikada bir girip bedava bitcoin alabilirsiniz. Bitcoinin fiyatına göre yine coin earn sitesinden de çok iyi gelirler elde edebileceğiniz gibi, bitcoin kazandığınız için gelecek için kazandığınız bitcoinleri biriktirebilir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Sonuçta para vermeden internette boş vakitlerinizi paraya çevirmek gayet güzel bir duygu.


4- Myiyo


Myiyo siteside anket doldurup para kazandığınız bir sitedir. Anketler biraz zor gelse de gelen anketleri doldurarak aylık 20 Euro kazanabilirsiniz. İlk aylarda biraz zor anket geliyor fakat ilerleyen zamanda günde 4 Euro bile kazandıracak anketler geldiğini söyleyebilirim.5- Crypto TabCrypto Tab bilgisayarınızi bir bitcoin mining cihazına dönüştüren eklentidir. Siz bilgisayarda kendi işinizi yaparken arka planda bu uygulamayı çalıştırarak bilgisayarınıza zarar vermeden yada performansında bir düşüş yaşamadan burs gibi para kazanabilirsiniz. Bilgisayarı bir para basma makinesine dönüştüren crypto tab uygulaması ile arkadaşlarınıza bu uygulamayı tavsiye ederseniz, sizinle birlikte arkadaşlarınız da bitcoin kazanacaktır. 


6- Takiple Kazan


Takiple kazan sitesinden para kazanmak diğer sitelere nazaran biraz daha zor. Fakat yinede deneyebilirsiniz. Takiple kazan sitesinin bir diğer güzel yanı da sosyla medya hesaplarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Sitenin mantığı tam olarak böyle işliyor. Siz birilerinin sosyal medya hesaplarını takip ederek siteden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları ister paraya çevirin isterseniz de kendi sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek için kullanın.


7- Link.TLLink.TL sitesi link kısaltarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. İnternet ortamında kısalttığınız linkleri paylaşıp ne kadar çok tıklama aldırırsanız, o kadar para kazanırsınız. 1000 Tıklamaya 10 TL üzerinde para kazanabileceğinizi söyleyeyim.


8- Free Bitcoin


Free bitcoin sitesi de yine bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir sitedir. Yaklaşık 4 yıldır bedava bitcoin kazandıran ve bu alanda en eski sitelerden birisi olan free bitcoin sitesinden sizlerde bedava bitcoin kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece siteye 1 saatte bir girerek bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Kazandığınız bitcoinleri her hafta pazar günü kendi bitcoin cüzdanınıza otomatik olarak aktarılacaktır. Fakat hesabınızda 30000 satoshi olması gerekiyor.


9- Lucky BoxLucky box para kazanabileceğiniz bir telefon uygulamasıdır. Uygulama içerisinde yapmanız gereken sadece kutular seçerek kutuların içerisindeki gerçek paraları bulmaktır. Uygulamayı playstore dan indirdikten sonra uygulamaya giriş yapıp kayıt olmalısınız. Kayıt olurken en alt kutuya 15211 yazarak 10 adet kutu açma hakkına sahip olursunuz.


10- Sosyal Kazanç


Sosyal kazanç sitesi de üstte tanıttığım takiple kazan sitesi ile aynı mantıkla çalışıyor. Sosyal kazanç sitesi üzerinden siz başkalarının sosyal medya hesaplarını beğenerek kredi kazanırsınız. Kazandığınız kredileri ister bozdurup paraya çevirirsiniz isterseniz de kendi sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. 


11- Bitcoin Faucet
Bitcoin faucet sitesi de yine bedava bitcoin kazanabileceğiniz bir site. Sitenin mantığı tıpkı coin earn ve free bitcoin gibi çalışıyor. Fakat tek fark Bitcoin faucet sitesinde 20 dakika da bir bedava bitcoin kazanabiliyor olmanızdır. 


*Bonus*

Miksone:


Arkadaşlar miksone firması ile diğer sitelere nazaran daha hızlı ve basit bir şekilde para kazanabilirsiniz. Miksone firması ile para kazanmak oldukça kolay ve mantıklı. Miksone firması Bursa'da kurulan bir anonim şirketidir. Şirketten para kazanmamız için şirketin sattığı solucan paketlerinden satın almamız gerekiyor. Fakat merak etmeyin işin en güzel yanı zaten bu tarafı. Aldığınız solucanlara miksone şirketi bakım hizmetini yapıyor ve bu solucanlardan elde edilen kazancı sizinle paylaşıyor. Yani sizin yaptığınız tek şey var miksone şirketinden solucan paketi satın almak. Aldığınız solucan paketleri sizlere her gün para kazandırır. Kazandığınız parayı ise her ayın  10 unda çekebilirsiniz. Yaptığınız hiç bir işlem olmadan sadece aldığınız solucan paketi sayesinde 1 yıl boyunca her ay para kazanabilirsiniz. 


Arkadaşlar bu serinin devamı gelecek. Yakında burs gibi para kazandıracak yeni siteleri sizlerle paylaşacağım. Bu siteler sayesinde boş vakitlerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit işlemler ve bu işlemler sayesinde bedava bitcoin kazanıyorsunuz. Sabırlı olursanız bu işler sayesinde sizlerde bizim gibi aylık 1000 TL üzerinde kazanabilirsiniz. Şimdiden hepinize bol kazançlar diliyorum. Bizleri Youtube ve Facebook'dan da takip etmeyi unutmayın.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.