burs

Öğrencilere Burs Gibi Para Kazandıracak İşler Listesi 2

Öğrenciler İçin Burs Kazanma Fırsatı !


Öğrencilere burs gibi her ay düzenli bir şekilde para kazandıracak işler listesi. Öğrencilerin kolaylıkla yapabileceği bu internet işleri ile para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları hesaplarınıza çekerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bizzat bizim de kullandığımız para kazanma sitelerini sizlere de sunuyoruz. Daha önce öğrencilere burs gibi para kazandıracak işler yazısı yazmıştık. Bu yazımızda o yazımızın devamı niteliğinde.

1- Pivot - Bitcoin Haberleri Okuyarak Para Kazan

Pivot uygulamasını öncelikle telefonunuza BURAYA TIKLAYARAK indirin. Uygulamaya kayıt olmak çok kolay. Google hesabınız ile uygulamaya kayıt oluyorsunuz. Ardından uygulama içerisindeki sırasıyla haberlere tıklıyorsunuz. Haberin sonunda GET READ POWER butonuna tıklayın. Buraya her tıkladığınızda 100 puan kazanırsınız. Gün içerisinde toplam 20 farklı haberden bu şekilde 100 puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonu bitcoine dönüşür. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza da önererek ekstra puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar gün sonunda otomatik olarak bitcoine dönüşür ve istediğiniz zaman bitcoin adresinize kazandığınız btcleri çekebilirsiniz. 

Bonus Bitcoin Kazanmak İçin Tıkla Pivot Uygulamasını İndir !

2- CowLook ile Oyun Oynayarak Para Kazan ( Yatırımsız Para Kazan )Cowlook bir çiftlik kurarak para kazandığınız oyundur. Öncelikle Buraya Tıklayarak Kayıt oluyorsunuz. Siteye üye olunca size bir hayvan çiftliği veriliyor. Bu hayvan çiftliğini seviye atlayarak ve hayvanlarınızı besleyerek geliştiriyorsunuz. Seviye atladıkça hayvanlarınızdan elde ettiğiniz kazançta artıyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde para kazanıyorsunuz. Cowlook sitesi sitedeki reklamlar sayesinde gelir elde ediyor. Reklamlardan elde edilen geliri de sitede kazandığınız puana göre dağıtıyor. Ödemeler sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sisteme kesinlikle para yatırmak söz konusu değil. Bu site sayesinde ilk ay 300 TL üzeri kazanan pek çok insan oldu. 

CowLook Tıkla Üye Ol Bonus Kazan !


İnternetten Para Kazandıran Güncel Siteleri Görmek İçin Tıkla

Para Kazandıran Telefon Uygulamaları3- Globus - İnter ile Reklam İzleyerek Para KazanGlobus dünyaca ünlü 4 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip, reklam izleyerek para kazandığınız bir sitedir. Para çekme konusunda kesinlikle hiç sorun yaşatmadan paranızı çekebilirsiniz. 1 yıldır hiç bir sıkıntı yaşatmadan kazançları hesaplara gönderiyorlar. Globus'a kayıt olmak çok basittir. BURAYA TIKLAYARAK karşınıza gelen bölüme mail adresinizi yazıyorsunuz ve mail adresinize globus şifreniz geliyor. Ardından uygulamayı ister bilgisayarınıza ister mobil cihazınıza indirerek reklam izleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Telefonda reklam izlemek için menüden " galery " yazan yere tıklıyorsunuz ve buradan reklama tıklıyorsunuz ve önünüze bir reklam ekranı geliyor. Bu reklam ekranına basıyorsunuz ve karşınıza gelen sitede yaklaşık 20-30 saniye durduktan sonra reklam sitesini kapatıyorsunuz ve globus uygulamasına giriyorsunuz. Kazancınız ortalama 5 dk sonra hesabınıza kazancınız yansıyacaktır. Gün içerisinde ne kadar çok reklam ziyareti yaparsanız o kadar çok kazanç elde edeceksiniz.

Globus-İnter Tıkla Kayıt OL ve Dolar Kazanmaya Başla !
Globus İnter Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !


4- Organic Hit


Organic hit sitesi ile siteleri gezerek para kazanabilirsiniz. Site içerisinde bulunan bir uygulamayı bilgisayarınıza indirip çalıştırmanız yeterli. Uygulama kendi kendine arka planda siteleri gezerek sizlere gerçek para kazandırıyor. Siz kendi işlerinizi yaparken arka planda para kazanmış olursunuz.


5- PND.TL


PND.TL sitesi link kısaltma sitesidir. Kısalttığınız linkleri internet ortamında yayarak tıklanmasını sağlayın. Her 1000 tıklamaya 10 TL kazanırsınız. Oldukça basit görünse de biraz uğraştırıcı olabiliyor. Özellikle web siteniz yada bir kitleniz varsa deneyebileceğiniz güzel bir site.

6- Numara Paneli


Numara paneli yetişkin içerikli bir sitedir. Site içerisinde size tanımlanan numarayı ne kadar çok arattırırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Dakika başına 50 kuruş ila 1 TL arasında kazanma şansı sunan numara paneli sitesinden de aylık düzenli bir şekilde para kazanırsınız.

7- X-Ticaret


X- Ticaret bir affilite marketing sistemidir. Örneğin x-ticaret sitesi içerisindeki ürünleri size tanımlı bağlantı linkiniz ile satışını yaparsanız, bu satıştan sizde pay alırsınız. Genelde bu pay oranı %10 ila %60 arasında değişmektedir. Ne kadar çok satarsanız o kadar çok para kazanırsınız.

8- Dropshoping


Dropshoping sistemi de oldukça basit gibi görünen ama aslında bilmeyen için oldukça zor bir sistemdir. Yapmanız gereken şey internette satılan ürünleri ucuzdan bulup, pahalıya başkalarına satışını yapmak. Ucuz olan bir ürünü insanlar neden pahalıya alsın demeyin zira çok fazla internet sitesi var ve siz fırsatı görüp ucuzken aldığınız malı başka bir sitede pahalıya satabiliyorsunuz. Bununla ilgili ülkemizde en büyük eğitmenlerden birisi olan Ekim Nazım Kaya'yı takip edebilirsiniz. 

9- Amazon


Amazon dünyanın en fazla kullandığı alışveriş sitesidir. Oldukça büyük olması satışı kolaylaştırdığı gibi zorlaştırdığı yerlerde olabiliyor. Amazon sitesinden de yine ucuza mal bulup kendiniz amazonda biraz daha pahalıya satışını yapabilirsiniz. Amazon işi ile ilgili ülkemizde Armağan Kızılcanı takip edebilirsiniz. Amazon işinde çok büyük kazançlar var bizden söylemesi.

10- Napolyon


Napolyon Türkiye'nin en büyük anket doldurup para kazandıran sitelerinden birisidir. Yaklaşık 7-8 yıldır faaliyette olan sitede size verilen anketleri çözerek puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlarla ister büyük mağazalardan indirim çekleri alabilir, isterseniz de 100.000 puan biriktirip 100 TL olarak çekim yapabilirsiniz.11- Bonus Bitcoin


Bonusbtc sitesi bedava bitcoin kazandıran bir site. Her 15 dakikada bir siteye girip bedava bitcoininizi alabilirsiniz. Aldığınız bitcoinleri istediğiniz zaman satıp gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.


10- Adbtc


Adbtc sitesi de yine bedava bitcoin kazandıran bir site. Site içerisinde bulunan web siteleri gezinerek bedava bitcoin kazanıyorsunuz. Kazandığınız bitcoinleri istediğiniz zaman cüzdanınıza çekip, bozdurup paraya dönüştürebilirsiniz.11- Youtube


Youtube dan para kazanıldığını bilmeyen yoktur. Özellikle ülkemizde her 5 çocuktan 4 ü youtube ile ilgileniyor. Oldukça fazla kazancı olması tabi bunda en büyük etken. Büyümek kolay değil fakat büyürseniz muazzam kazançlar elde edebiliyorsunuz. 

12- Adsense


Adsense, Google'ın reklam partner uygulamasıdır. Keza youtubedan da bu yöntemle para kazanırsınız. Örneğin sizin bir web siteniz var ve bu siteye google adsenseten reklam koyarak googledan aylık ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Tıpkı youtubeda olduğu gibi yine adsense ile web sitenizden büyük kazançlar sağlamak mümkün.

13- Solucan Besle


Solucan besle bir telefon oyunudur. Telefonunuzda basit bir şekilde solucan besliyorsunuz. Oyunda solucanlarınızı artırıp solucan çiftliğinizi büyüterek bu solucan çiftliğinizden gerçek para kazanabiliyorsunuz. Oldukça basit bir oyun olan solucan besle oyunu pek eğlenceli olmasa da kaliteli grafiklere sahip ve para kazanabileceğiniz bir oyun olmasından dolayı tercih edebilirsinz. 

Bonus: Miksone


Arkadaşlar bu yazımızın ilk versiyonunda da sizlere bonus olarak miksone şirketinden bahsetmiştim. Miksone şirketi solucan üretimi yapan bir firma. Solucan çiftliğinin yanı sıra pek çok iş yaparak para kazanan bir firma. Peki biz miksone dan nasıl para kazanacağız ? 

Miksone firmasında satılan solucan paketlerinden almalısınız. Aldığınız solucanlara miksone şirketi bakımını yapar ve elde edilen karı sizinle bölüşür. Böylece siz sadece yaptığınız akıllı yatırımlarla burs gibi ek gelir kazanmış olursunuz. Almış olduğunuz solucan paketleri size 1 yıl boyunca her ay düzenli bir gelir fırsatı sağlar.

Miksone Detaylı Bilgi İçin Tıkla !!

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın


İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.