bilemezsin

Para Kazandıran 7 Telefon Uygulamaları !

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 


Para kazanmak için pek çok yöntem var. Bunlardan bir tanesi de mobil uygulamalar. Para Kazandıran mobil uygulamalar son zamanlarda oldukça fazla artış gösterdi. Elinizden hiç düşürmediğiniz telefonlarınızdan para kazanmak günümüzde oldukça kolay.

Para kazanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Bazı uygulamalar basit küçük görevler yaptırırken bazı uygulamalar anket çözdürüyor, bazı uygulamalar ise reklam izlettirip sizlere para kazandırabiliyor. Mobil uygulamaların para kazandırmasının en büyük sebeplerinden birisi hiç kuşkusuz internet ve mobil reklamcılığın gelişmesi ve bu alanda reklam kazançlarının ciddi manada artması. Hal böyle olunca uygulama sahipleri de, uygulamalarını ön plana çıkartmak için para dağıtıyor. Yani alan memnun veren memnun durumu söz konusu.

Dolayısıyla telefonlarınızdan sizlerde para kazanabilir ve bütçenize ek gelir yaratabilirsiniz. Lafı fazla uzatmayalım ve geçelim para kazandıran 8 uygulamayı sizlere anlatmaya.

1- Hadi


Hadi uygulaması bir bilgi yarışmasıdır. Tüm kullanıcılarla aynı anda yarıştığınız hadi uygulamasında canlı bir şekilde sorulan sorulara telefonunuzdan doğru cevabı bilmeniz bekleniyor. Eğer sorulan sorulara yarışma sonuna kadar doğru cevap verir ve en fazla doğru cevabı verenlerden olursanız, para ödülünü kazanıyorsunuz. Ödüller bazen 10.000 TL bazen de 1000 TL olabildiği gibi, ekstra ödülleride mevcut.

2- Solucan Besle


Solucan besle uygulaması basit bir solucan çiftliği uygulamasıdır. Uygulamada kendi solucan çiftliğinizi geliştirerek solucanlarınızdan para kazanıyorsunuz. Tabi ne çok solucanlarınız olursa ve solucan çiftliğinizi geliştirirseniz o kadar çok para kazanabiliyorsunuz.

3- Lucky Box


Lucky box uygulamasından para kazanmanız için biraz şansınız yaver gitmesi gerekiyor. Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra kutular seçerek kutuların içerisinden para çıkartıyorsunuz. Şansınız yaver giderse büyük ödül olan 25.000 TL yi kazanabilirsiniz.

4- Google Ödüllü Anketler


Telefonunuzdan anketler çözerek para kazandığınız dünyada en fazla indirmeye sahip para kazandıran telefon uygulaması diyebiliriz. 10 milyon üzeri kullanıcı olan google ödüllü anketler ile karşınıza gelen anketleri çözerek para kazanabilirsiniz.

5- Döndür Gerçek Para Kazan


Diğer uygulamalara nazaran daha yeni bir uygulama olan döndür gerçek para kazan uygulaması ile para kazanmak oldukça kolay. Uygulamada karşınızdaki çarkı çevirerek gerçek para kazanabiliyorsunuz.

6- Bilemezsin


Oldukça eğlenceli ve güzel bir uygulama. Kesinlikle kendisine bağımlı yapıyor şimdiden uyaralım. Uygulama gayet basit bir şekilde işliyor. Size olabilecek olayları önceden tahmin edebilmeniz için sorular soruyor ve doğru bilirseniz kazanıyorsunuz. Örneğin sorulardan birisi " Yarın dünya yok olacak " doğru olduğunu düşünüyorsanız doğru, yanlış olduğunu düşünüyorsanız yanlış diyorsunuz ve doğru bildiğiniz olaylara göre puan kazanıp kazandığınız puanlarla sistem içinden paranın yanı sıra açık arttırmayla çok güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

7- Whaff


Whaff uygulaması para kazanabileceğiniz en iyi uygulamalarından birisi. Uygulamada pek çok görev seçeneği bulunuyor. Bu görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Görevlerden birisi örneğin oyun yükle ve seviye atla 1 dolar kazan gibi basit ve kazançlı görevler. 


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.