mobilden para kazanma

Para Kazandıran Telefon Uygulamaları Listesi #21- CepmaxCepmax telefonunuzdan görev yaparak para kazanabildiğiniz bir iş. Günlük size verilen 24 basit görevi yerine getirip 3.6 TL aylık ise 108 TL kazanırsınız. Görevler ise oyun oynama, soru cevap ve makale okuma gibi basit ve eğlenceli görevlerdir. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza önerirseniz siz burdanda ekstra bonus para kazanırsınız. Yine aynı şekilde arkadaşlarınızda başkalarını bu işe davet ederse onlardanda kazanırsınız. Bu şekilde 10 kişilik ekip oluşturursanız ek olarak aylık 72 TL, 100 kişilik ekip oluşturursanız aylık 720 TL, 1000 kişilik bir ekip oluşturursanız 7200 TL ekstra gelir elde edersiniz.
Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !


2- GolddayGoldday uygulaması da tıpkı cepmax uygulaması gibi size görevler verir ve bu görevleri yerine getirerek para kazanırsınız. Mantık Cepmaxla aynı sadece ufak değişiklikler var. Yine ücretsiz bir uygulama indirerek sizlerde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Goldday Tıkla Kayıt OL: Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  558939

3- Globus - İnter ile Reklam İzleyerek Para KazanGlobus dünyaca ünlü 4 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip, reklam izleyerek para kazandığınız bir sitedir. Para çekme konusunda kesinlikle hiç sorun yaşatmadan paranızı çekebilirsiniz. 1 yıldır hiç bir sıkıntı yaşatmadan kazançları hesaplara gönderiyorlar. Globus'a kayıt olmak çok basittir. BURAYA TIKLAYARAK karşınıza gelen bölüme mail adresinizi yazıyorsunuz ve mail adresinize globus şifreniz geliyor. Ardından uygulamayı ister bilgisayarınıza ister mobil cihazınıza indirerek reklam izleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Telefonda reklam izlemek için menüden " galery " yazan yere tıklıyorsunuz ve buradan reklama tıklıyorsunuz ve önünüze bir reklam ekranı geliyor. Bu reklam ekranına basıyorsunuz ve karşınıza gelen sitede yaklaşık 20-30 saniye durduktan sonra reklam sitesini kapatıyorsunuz ve globus uygulamasına giriyorsunuz. Kazancınız ortalama 5 dk sonra hesabınıza kazancınız yansıyacaktır. Gün içerisinde ne kadar çok reklam ziyareti yaparsanız o kadar çok kazanç elde edeceksiniz.

Globus-İnter Tıkla Kayıt OL ve Dolar Kazanmaya Başla !

Globus İnter Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

4- BountyBounty uygulaması kurumsal firmalarla anlaşmalı büyük çaplı bir uygulamadır. Bu uygulamada sizlere müşteri kılığına girerek firmaları denetlemeniz istenir. Örneğin yakınlarınız da ki bir Turkcell şubesine gidip müşteri gibi gidip gözlemlerinizi uygulamaya aktarıyorsunuz. Yaptığınız görevlere göre puan ve para kazanıyorsunuz. Yaptığınız göreve göre görev başına 10 TL 20 TL yada 150 TL kazanabiliyorsunuz. Günde 2 görev yaparak 200 TL bile kazanabilirsiniz.

5- NiktupNakit Up uygulaması size alışverişlerden geri dönüşler sağlar. Örneğin siz migros mağazasından evinize alışveriş yapacaksınız. Bu uygulama sayesinde aldığınız ürünlerden para kazanıyorsunuz. Bir nevi alışverişlerinizi indirimli yapmış oluyorsunuz da diyebiliriz. Kesinlikle herkesin kullanması gereken gayet başarılı bir uygulama.

6- Çevir OynaÇevir oyna uygulaması gayet basit ve başarılı bir uygulamadır. Telefonunuzdan çark çevirerek puan kazanıyorsunuz, kazandığınız puanlarıda nakite dönüştürebiliyorsunuz. Bu uygulamanın temel mantığı reklamlardan elde edilen gelirin sizlerle paylaşılmasıdır. Sizlerde bu uygulamada vakit geçirerek para kazanabilirsiniz.

7- Yükle KazanYükle kazan uygulaması ile telefonunuza yada tabletinize indireceğiniz uygulamalardan para kazanıyorsunuz. Sistem gayet basit bir şekilde işliyor. Kazançlar biraz düşük olsa da yinede para kazanmanızı sağlayacaktır.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.