lucky box

Para Kazandıran Telefon Uygulaması !! Lucky Box İle Telefondan Para Kazanın !!Para Kazandıran Telefon Uygulaması - Para Kazan Şanslı Kutu ( Lucky Box )


Şimdi sizlere yeni açılan ve oldukça kazançlı olan bir uygulamadan bahsedeceğim. Lucky Box uygulaması sayesinde günlük 10 TL üzeri kazanmanız mümkün olduğu gibi 25.000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulama içerisinde kutu açarak para kazanmak. Oldukça basit ve bir o kadar zevkli olan uygulamada 25.000 TL, 10.000 TL gibi büyük ödüller kazanma şansınızda bulunuyor.

Uygulamanın yeni olmasından ötürüde oldukça kazançlı olması da dikkatlerden kaçmıyor. Lucky Box uygulamasından nasıl daha fazla kazanırsınız gelin birlikte inceleyelim.

Lucky Box İle Nasıl Telefondan Para Kazanırım ?Luxky Box uygulamasını indirmek için telefonunuzdan " Play Store " a girin. Ardından arama yerine " Para Kazan - Şanslı Kutu " yazın ve karşınıza çıkan ilk uygulamayı indirin.


Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken ilk şey uygulamaya kayıt olmak. Kayıt olmak için uygulamayı açınca karşınıza çıkan " Signup " düğmesine tıklayın.  Kayıt için Referans numarası gerekiyor. Referans ID yazan yere: 15211 yazmanız yeterli. Ardından üyeliğiniz yapılır.

Üyelikten sonra hesap onaylamanız gerekmektedir. Hesap onayı içinde telefon numaranızı yazın. Ardından telefonunuzu garip bir numara çağrı bırakacak ve bu numaranın son 5 rakamını yazarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.Hesabınızı aktifleştirdikten sonra uygulama içerisinde kutular açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ben ilk günden 15 TL kazandım ama siz 25000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken kutu açmak ve hesabınızda 50 TL birikince hesabınıza parayı çekmek. Hepinize bol kazançlar dilerim.


İnternetten para kazanmak Yazar

3 yorum :

  1. Merhaba Ben uygulamayı İndirdim Gerçekten Para kazandırıyor Şimdiden 20 TL bir param Oldu bu uygulamayı indirmek isteyen olursa hemen indirsin ve vakit kaybetmesin. birde referans kodu ile kayıt olabilirisiniz Referans Kodum:15418

    YanıtlaSil
  2. 21741 referans kodum la kayıt olun 1 er bilet KAZANALIM

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.