erken kalkan zenginler sabahları en yapıyor

Sabah Erken Kalkarak Nasıl Daha Çok Kazanabilirsiniz


sabah erken kalkmanın önemi

Sabah Erken Kalkarak Nasıl Daha Çok Kazanabilirsiniz

Zengin insanlar sizce neden sürekli erken kalkıp sporunu yapar ardından da kahvaltısını yapar. Bunu hiç düşündünüz mü? O kadar paraları var ama bizim gibi öğlen 12'ye kadar yatmıyorlar. Sabahın 5 inde 6 sında kalkıp işe koyuluyorlar. Durum böyle iken biz neden geç kalkıyoruz. Her gün 2-3 saat erken kalksak ve bu zamanda kendimize yatırım yapsak hayatımızda neler değişir.

Aramızda bunu deneyenler olmuştur. Hala daha devam edenler zaten verim almıştır. Fakat bunu bir süre yapıp daha sonra bırakanlar da olmuştur. Neden bıraktınız sizi bırakmaya teşvik eden veya devam etmemeye teşvik eden etken nedir. Bunu düşünmenizi istiyorum çünkü tüm zenginler erken kalkarken bizler neden öğlene kadar yatıyoruz bunu düşünmek lazım.

Nasıl Erken Kalkarız ?

Öncelikle buna karar vermek lazım çünkü gerçekten en başta zor bir şey. Sürekli geç kalkan, 9 da 12 de bazıları 3 de kalkan insanların bir anda sabah 5-6 da kalkmalarını beklemek zor. Bu hem size haksızlık hem de yapması oldukça zor bir şeydir. Ama buna karar verip başlarsınız zamanla sistemi oturtursanız düşünsenize her gün 4-5 saat fazladan yaşayacaksınız.

Bunu tüm yaşamamız olarak düşünürsek her gün 4 saat uyumak yerine her gün 4 saat fazladan yaşayıp, bu sürede kendinize zaman ayırıp , kendinizi geliştirip, sporunuzu yapıp bunun dışında da bir çok şeyi yapıp kalan gün süresince istediğinizi yapabilirsiniz.

Öncelikle buna inanıp zamanla sistemi oturtmanız gerekiyor. Burada asıl problemlerden biri de erken yatmaktır. Çünkü erken kalkmak için erken yatmalıyız. Aksi taktirde uykumuzu alamayız ve bu sefer erken kalkmanın hiç bir önemi kalmaz. Durum böyle iken de erken yatmalıyız ki uykumuzu alalım ve günümüzü hem uykusuz hem de bilinçli bir şekilde yaşayalım.

Daha İyi Çalışırsınız

Erken kalkınca verimli çalışmanız artar. Erken kalkmak bir kere sizi zinde tutacağı için tüm gün daha zinde olan bir insan daha iyi çalışır. Özellikle sabah spor yapıp ardından sağlıklı kahvaltınızı yaparsanız diğerlerinden 2 adım önce başlarsınız. Bu sadece güne başlarken öne geçmenizdir. Ardından iş zamanınızda daha zinde olacağınız için daha verimli çalışırsınız. Gece 12.00 ile sabah 05.00 arasında uyumak en iyi uyku saatidir bu yüzden uykunuzu da diğerlerinde göre daha iyi almış olacaksınız.

Bunların hepsini düşündüğümüzde her açıdan daha iyi bir insan olacaksınız. Bunlar sizin ikili ilişkilerinizi de etkileyecek ve insanlar ile aranızdaki ilişkiler güçlenecek. Çünkü yorgunken uykusuzken onlara nasıl davranıyorsanız artık az bile olsa daha iyi davranacaksınız. Sosyal hayatınıza daha çok zaman ayıracağınız için orada sitres atıp ardından işinize daha iyi odaklanma şansınız olacak.

İşler daha erken biteceği için kafanız rahat olacak ve kafa rahatlığı inanın bana bir çok şeyden daha önemlidir. Özellikle kendi işini yapanlar bunu daha iyi bilir. Kendi işinizi yapıyorsanız kafa rahatlığı ile rakiplerinizin belki de 3 adım önüne geçersiniz. Bu sayede her alanda daha iyi bir insan daha çok kazanan ve daha sosyal bir insan olursunuz. Kısacası zenginler bu yüzden erken kalkıyor ve bu yüzden her geçen gün daha da zenginleşiyor.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.