haber

Scorum ile EĞLENEREK PARA KAZANMAK !!


Scorum Nedir ?

Merhaba arkadaşlar, sizlere özellikle spor severler için harika bir site ile tanıştıracağım. Scorum sitesi bir spor haber sitesi. Fakat bu site üzerinde yaptığımız bütün etkinlikler bizlere para kazandırıyor. Yazıları okuyup beğenerek, yorum yaparak yada kendi yazımızı oluşturarak para kazanabiliyoruz.

Scorum sitesinin çıkardığı dünya genelinde önemli bir potansiyeli olan Scorium Coins kazanarak kazandığımız coinleri borsada bozdurup elimize nakit kazanç elde edebiliyoruz. Dünya genelinde hızla yayılan scorum ülkemize de giriş yaptı ve hızlıca büyüyor.

Scorum sitesine BURAYA tıklayarak kayıt olduktan sonra karşınıza giriş ekranı çıkacak. Bu giriş ekranında spor haberlerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz yazıları beğenip destek olabilir, aynı zamanda sitede etkileşim halinde olduğunuz için kazanç sağlayabilirsiniz. Okuduğunuz yazılara yorumlar yazarak, yorumunuzun etkileşimine göre ekstra para kazanıyorsunuz.

Daha fazla para kazanmak için kendi yazılarınızı oluşturmalısınız. Örneğin tuttuğunuz futbol takımı hakkında yazılar yazabilir, yada bir tenis maçını anlatabilir, yada aklınıza sporla alakalı ne geliyorsa yazabilirsiniz. Yazınız ne kadar çok beğenilir, ne kadar çok etkileşim alırsa kazancınız o kadar çok artacaktır.

Kazandığınız paralar sistem içindeki cüzdanınıza 1 hafta içinde yansır. Ayrıca kazandığınız Scorum coinleri çekerken 12 ay boyunca düzenli bir aralıklarla çekim yapabiliyorsunuz. Scorum coinleri özellikle gelecek için yatırım yapmak içinde kullanılabilir. Geleceği olan sağlam bir proje temeli olan Scorum ile başlangıçta ne kadar çok SCR kazanırsanız ileride o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Yazımızı toparlayacak olursak; Scorum sitesinde spor yazıları yazarak, yorumlar yaparak, yazılar beğenerek SCR kazanıyor, kazandığınız SCR'leri borsaya aktarıp paraya dönüştürebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dileriz arkadaşlar.

SCORUM KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN !!


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.