haber

TAURİSE - PARA YATIRMANIZI ÖNERMİYORUZ !! DİKKAT EDİN PARANIZ YANABİLİR !!!Taurise Nedir ? - Taurise Dolandırıcı mı ?


Merhaba arkadaşlar. Eğer yatırım işlerini araştırıyorsanız Taurise şirketini muhtemelen duymuş, görmüşsünüzdür. Taurise şirketi yatırım yapıp kısa sürede paranızı katlayabileceğiniz bir yatırım firması olarak göze çarpıyor. Özellikle yeni yatırım paketi olarak çıkardıkları 70 günlük yatırım paketleri sayesinde kısa sürede paranızı katlayabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Yani kısacası Taurise klasik bir yatırım yapıp para kazandığınız bir yatırım firmasıdır. Taurise hakkında pek çok yazılı belge, doküman vs. paylaşılmış olsa da daha önce buna benzer kapanan binlerce yabancı kaynaklı firma gösterebilirim. Dolayısıyla 5 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum, Taurise hakkında paylaşılan basit belgelerle pek irtibar etmiyorum. Ben sistemi incelerim ve eğer yapılan iş mantıklıysa ve uzun vadede gidebilecek önü açık bir projeleri varsa yatırımımı yaparım. Fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Taurise şirketine yatırım yapmak için her hangi bir sebep yok. Sadece şu var, yatırım yapıp paranızı kaptırmadan ana paranızı kurtardıktan sonra belki kara geçerim umuduyla yatırım yaparsanız yapın derim. Diğer türlü ben Taurise şirketinin bu sistemle gerçek iş yapıp insanlara vaad ettikleri kazançları verebileceklerini kesinlikle düşünmüyorum.

Taurise Dolandırıcı mı ? Kapanacak mı ?

Taurise şirketi kapanacak yada dolandırıcı gibi ithamlarda bulunmuyorum. Ama ben size yatırım
yapmanızı tavsiye etmemekle beraber, ortalama 5-6 ay gibi kısa bir süre zarfında da sorunlar yaşatmaya başlayıp kapanacağını düşünüyorum. Bu tamamen benim 5 yıllık tecrübelerime dayanarak söylediğim düşüncemdir. Siz yatırımcı olarak risk alıp yatırım yaparak kısa sürede paranızı katlayıp ayrılmak isterseniz bu sizin kendi tercihiniz olur buna da saygı duyarım.

Taurise Neden Kapanacağını Düşünüyorum ?

1- Çok kısa bir zaman zarfında oldukça yüksek kazanç vaadi veriyorlar. Bu kazançları vermek imkansız değil ama uzun vadede bu kazançları vermesi şu dönem için imkansız diyebilirim.

2- Verilen belgeler, kanıtları daha önce yüzlerce kapanan hyip siteleride paylaşmıştı. O belgeleri hazırlamak bir kişinin 1 saatini alır. Kaldı ki zaten belgeler gerçek olsa dahi bu belgeleri almak zor değil, ortalama bir şirkette bu gösterilen belgeleri alır ki zaten bu belgeler şirket kurulurken çoğu alınması gereken belgeler. Yani o paylaşılan belgelere zerre inancım yok diyebilirim.

3- 1 Verip 3 aldığınız sistemlerin ortalama ömrü 4 ay ile 6 aydır. Bazı durumlarda 2-3 ayda kapanıp, bazı durumlarda da 9-10 ay ve üzeri de devam edip daha sonra kapandığı olmuştur fakat bir ortalama ele alacaksak 4 ila 6 ay en ideal zamandır. Dolayısıyla Taurise şirketinin de tahminen benim gözümde fazla bir zamanı kalmadı. Kaldı ki kimse bu sistemlerin ne zaman kapanacağını bilemez buna bende dahil. Fakat kapanacağı kesin ve bu güne kadar bu tür sistemler ortalama olarak 4 ila 6 ay sonunda kapanmıştır. 

Son olarak: Aslında biz bu yazımızı yaklaşık 1 ay önce yazdık. Fakat yayınlayamadık. Yayınlayamama sebebimiz bazı özel nedenlerler. Zaten sitemizi takip ettiyseniz yaklaşık 45 gündür içerik paylaşamıyorduk. Geç oldu ama yinede uyarayım; Taurise'a paranızı kaptırmayın.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.