anket doldur para kazan

Yatırımsız Dolar Kazan Her Ay 100 Dolar ( 700 TL ) Kazan!!


dolar kazanma yöntemleri

Dolar son zamanlarda bir hayli artmış durumda. Durum böyle iken dolar kazanmak kulağa hoş geliyor. Evde, işte, arabada veya herhangi bir yerde yatırımsız aylık 100 dolar kazanmak mümkün. clixsense ile çok ama çok rahat her ay 100 dolar kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için hemen BURAYA TIKLAYARAK kayıt olun ve bilgilerinizi eksiksiz doldurun daha sonra ise aylık 100 doların keyfini çıkarın.

Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Grubumuza Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Tabi bu nasıl olacak sadece kayıt olan herkese 100 dolar ödenmiyor tabi ki de. Öncelikle kayıt olurken bilgilerinizi eksiksiz doldurmak çok önemlidir. Bilgilerinizi ise biraz değiştirerek doldurmanız da kazancınız için fayda var. Çünkü size daha çok anket gelebilmesi için bilgilerinizi her anketi kapsayacak şekilde doldurmalısınız bu şekilde bir çok farklı konuda ki anketler ve görevler size gelir ve siz bundan para kazanabilirsiniz.


Gördüğünüz gibi arkadaşlar sadece 12 günde 34 dolar para kazandım bunu güncel dolar kurundan hesaplarsak 235 TL para yapıyor. Yani kazancı oldukça iyi ve bu kazanç sadece 12 günde kazanılmış bir paradır. Önümüzde ki günlerde sürekli artacağı içinde kazancım artacaktır. Siz de bu şekilde para kazanabilirsiniz.


Kayıt olduktan sonra bilgilerinizi doldururken bayan profili oluşturun. Çünkü tüm insanlar biliyor ki bayanlar daha çok alış veriş yapar ve anket şirketleri de bayanlara yönelik anketler hazırlar onların nabızlarını ölçerek buna göre fiyatlandırma veya reklam kampanyası yaparlar. Anketlere bu yüzden para ödenir şirketler daha iyi sonuç alsın diye.


Bundan dolayı bayan profili doldurun. Bunun yanında çocuğu olan, sürekli alış veriş yapan, geliri iyi olan, eve bir şey alınacakken söz sahibi olan. Sosyal, sinemaya giden çocuğuna bir şeyler alan, mücevher alan vb şekilde bilgilerinizi doldurun. Buradaki mantık her anket konusuna olabildiğince dahil olun ki daha çok anket gelsin ve siz de para kazanın.

Anketler ise 15 dakikayı geçmiyor. Yani kısa sürede 2 dolarlık 3 dolarlık anketleri hemen çözüp para kazanabilirsiniz. Ama önemli olan ise anketleri düzgün ve dikkat ederek çözmek. Yani baştan salma çözerseniz sistem size artık anket göndermez. Sistemde ki güvenilirliğini artırır iseniz sürekli daha yüksek ücretli ve daha sık anket gelir siz de daha çok kazanırsınız.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.