cepmax uygulaması

Yeni Nesil Network Sistemleri Yatırımsız Para Kazanma Devri Başlıyor !!!

network, ekip kurma, cepmax, goldday, mobilon, windayy


Bir dönem herkes bazı yatırım firmalarından büyük zararlar etti. Böylece yatırım networklerine pek çok insan soğumaya başlamıştı. Zira son 2 yılda ülkemizde milyonlarca hatta milyarlarca lira para zarar eden insanlar oldu. Bütün bunlar yaşanırken tam network marketing bitiyor mu ? Denilirken bir anda çok büyük olaylar yaşanmaya başlandı. Yatırım yapmadan para kazanma devri. Çok garip ve ilginç bir yaklaşım ile herkese telefondan bedava para kazanma imkanı sağlayan bu oluşumla network marketing sektörü bir anda canlandı.


İlk Atak CEPMAX Uygulamasından Geldi !! Yatırım Yapmadan Telefonunuzdan Aylık 108 TL Kazanabilirsiniz !!
Telefonunuzdan reklamlar sayesinde para kazanabilme işini ülkemizde ilk başlatan mobilon firmasıydı ve oldukça büyük bir kitle bu uygulamaya yöneldi. Herkes birbirine tavsiye etti ve uygulama giderek popülerleşti. Kazançlarda gayet iyi di diyebiliriz. Fakat uygulama için ilk etapta 300 TL para vermeniz gerekiyordu. Durum böyle olunca bir yere kadar hızla giden sistem bir yerden sonra yavaşlamaya başladı fakat para kazandırmaya devam etti.


Mobilon çıktıktan kısa bir zaman sonra mobilon benzeri 2. bir mobil uygulama daha yayınlandı. Bu uygulamanın ismi ise Windayy'dı. Windayy uygulaması da başlangıç için 100 TL ücret talep ediyordu ve aylık 75 TL kazanabilmenizi sağlıyordu. Yine windayy uygulamasıda hızlıca yayılmaya başlandı fakat network sektöründeki durgunluk nedeniyle tam büyüme gerçekleşmiyordu. Tâki geçtiğimiz günlerde Cepmax uygulaması duyurulana kadar.


Cepmax Uygulaması Tamamen Ücretsiz Bir Şekilde Para Kazanmanızı Sağlayacaktı !!

Cepmax uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde telefonunuzdan ayda 108 TL para kazanmanızı sağlayan bir uygulama geliştirdiklerini söyledi ve network sistemi ile bu kazançların aylık 100 bin TL lere kadar ulaşabileceğini açıkladılar. Sistemi hazırlayıp duyurusunu yaptılar ve bir anda herkesin ağzında cepmax uygulaması yayılmaya başladı. Bütün eski networkerlar bir anda yeniden cepmax uygulaması ile birlikte sahaya geri döndü. İnanılmaz bir potansiyelle piyasa bir anda ayaklandı diyebiliriz. Şirketin ilk gün ki hedefi 5000 kişiydi fakat görünen o ki ilk günden çok daha büyük rakamlara ulaşılacak. 


Cepmax uygulamasının potansiyelinin farkına erken varan windayy uygulaması da, cepmax uygulamasından sonra 15 ağustostan sonra yeni bir uygulama çıkartıp tamamen ücretsiz bir şekilde bu uygulamadan para kazanılabileceğini duyurdu. Uygulamanın ismi Goldday olacaktı. Bu uygulama sayesinde de telefonunuzdan hiç para yatırmadan para kazanabileceksiniz. Yapmanız gereken yinye aynı şekilde telefonunuzdan reklamlar izleyip verilen ufak görevleri yerine getirmek. Bu sayede aylık düzenli gelir elde edebileceğiniz gibi ekip kurarsanız kazancınız bir hayli artacak.


Mobilon'da Bu Akıma Katılarak Uygulamayı Ücretsiz Yaptılar !Mobilon bu işin başlamasına öncülük etmiş olsa da uygulama için para talep ediyordu. Cepmax firmasının ücretsiz bir şekilde insanlara para dağıtmasına bu kadar çok talep olduğunu gören rakip firma windaay da ücretsiz bir uygulama çıkartacağını duyurunca Mobilon uygulaması da geri kalmayarak 13 ağustos gece saatlerinde mobilon uygulamasının ücretsiz versiyonunu yayınladı.


Ücretli olarak satışı devam eden uygulamada tek fark, ücretli uygulamada kazancın biraz daha fazla olması. Onun dışında yine mobilon uygulamasından da bedava para kazanabilecek ve ekip kurarak çok büyük kazançlara ulaşabileceksiniz. Şimdilik konuşulan ekip kazancı aylık 15-20 bin TL civarlarında. Tabi bu kazançalr için büyük bir ekibe sahip olmanız gerekiyor fakat tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde büyük ekipler kurmak oldukça kolay.

Şimdilik cep telefonunuz sayesinde ücretsiz bir şekilde network yoluyla para kazandıran 3 uygulama bulunuyor. İleride bu sayı artarmı yada bu uygulamalar vaad ettikleri kazançları verirmi bilinmez ama bu sistemler sayesinde network marketing sektörü ayaklandı ve taze kan kazandı diyebiliriz.

Yeni çıkacak sistemler ile hızlıca para kazanmak için sitemizi ve sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın. Network ve para kazanma sistemlerindeki haberler içinde yine takipte kalmayı unutmayın.


İnternetten para kazanmak Yazar

1 yorum :

Blogger tarafından desteklenmektedir.