1 saatte 100 abone kasma taktiği

Youtube 1 Saatte 100 Abone Kasma Taktiği !! Youtube En Kolay Abone Kasma Yöntemi !


YOUTUBE 1 SAATTE 100 DOĞAL ABONE KASMA TAKTİĞİ !


Youtube'da abone kasmak genel itibarıyla zor görünür. Aslında gerçekten ilk başlarda abone kasmak zor olsa da geliştirdiğimiz bir taktikle artık abone kasmak pek de zor değil. Bu taktik sayesinde youtube kanalınıza 1 saatte 100 abone kasabileceksiniz. Tabi 1 saatte 100 abone kasma taktiği biraz uğraştırıcı olsa da buna değdiğini sizlerde göreceksiniz.

Bu taktiği kullanarak isterseniz 1 saatte 100 abone kasın isterseniz de 1 günde 500 abone kasın. Bu tamamen sizin ne kadar uğraştığınızla alakalı. Lafı fazla uzatmadan geçelim taktiğimize.


1 Saatte 100 Abone Kasma Taktiği

Arkadaşlar öncelikle size 3 adet site vereceğim. Bu siteler aracılığıyla abone kasacağız. Sitelerin isimleri Gorunum.mobi, takiplekazan.net ve sosyalkazanc.com.tr dir. Bu sosyal medya hesaplarını kasmak isteyen kullanıcılarla dolu. Sitelerin mantığı ise şöyle: Siz bu siteler aracılığı ile başkalarının sosyal medya hesaplarını beğenip, takip edip, izleyip yada verilen görevleri yerine getirip site üzerinden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla da kendi sosyal medya hesaplarınızı kasmak için kullanırsınız. Yani biz kazandığımız puanları youtube abonesi için kullanacağız.

Nasıl Yapacağız:

İlk Adım olarak size vermiş olduğum sitelere kayıt olun:
Bu sitelere kayıt yaptıktan sonra hemen puan kazanmaya çalışın. Örneğin ben hızlıca puan kasmak için her site için 3 sekme açarak puan kasıyorum ve bu yöntemle çok hızlı bir şekilde puan kazanabiliyorum.

Hızlı Puan Kazanma Taktiği:

Arkadaşlar görünüm.mobi sitesini ele alarak anlatacağım siz diğer sitelere de aynı şekilde uygulayabilirsiniz.1. Öncelikle ilk sekmemiz için menüden puan artır seçeneğine tıklayıp: " Youtube Video İzle " seçeneğine tıklayın. 2. Karşınıza gelen ekranda 3 adet video izle düğmesi bulunuyor. Video izle seçeneğine bastıktan sonra karşınıza küçük bir ekranda video açılacak. Bu şekilde 3 video izle düğmesine tıklayıp 2. sekmeye geçin.3. Şimdi üst taraftan 2. sekmede açtığımız gorunum sitesine gidiyoruz. Buradan da yine puan artır seçeneğine tıklayıp " Web Site Ziyareti ( Normal ) " seçeneğine tıklıyoruz. Yine karşımıza gelen ekranda 3 adet " Ziyaret Et " butonuna tıklayıp 3. sekmeye geçiyoruz.4. 3. Sekmeden de yine puan artır seçeneğine tıklayıp istediğiniz bir puan artırma yöntemini seçin. Ben genelde instagram fotoğraf beğenme yada instagram abone kasma yöntemlerini seçiyorum. Bu seçenekte sürekli birilerini takip edip puan kazanıyorsunuz. Ardından 1. ve 2. sekmeler de açtığımız youtube video izleme ve web site ziyaretlerini kapanınca yenilerini açıyoruz ve biz 3. sekmede yine puan artırmak için çalışıyoruz. Bu taktikle oldukça hızlı bir şekilde puan kazanabiliyorsunuz.

Evet bu yöntem sayesinde ortalama 30 dakika bile sürmeden 1000 puan yapabilirsiniz. Ben 20 ila 30 dakika arasında 1000 puan yapıyorum. Fakat siz yeni iseniz 1 saatte yaptığınızı düşünelim. 1000 puan yaptıktan sonra Sitenizi/sayfanızı ekleyin yazan yere tıklayın.Karşınıza gelen sekmede Facebook Sayfa Beğenme tuşuna basın ve Youtube Takipçi yazan yere tıklayın. Link: yazan yere youtube kanalınızın linkini ekleyin. Ardından altta bulunan 10 Puan seçeneği de şudur. Kanalınıza abone olan kişiye 10 puan vereceğinizi gösterir. Verdiğiniz puan ne kadar çok olursa o kadar hızlı bir şekilde abone kazanırsınız.

Gorunum.mobi sitesi için söylediklerimi diğer siteler içinde yapabilirsiniz. Böylece çok daha hızlı bir şekilde abone kasabilirsiniz. Bu yöntemle 1 gün boyunca uğraşabilirseniz 1000 abone bile yapabilirsiniz.İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.