a kazanca ne oldu

A Kazanç Ceosu Tamer Budak Artvin'de Sahte Kimlik İle Yakalandı !!

A kazanç plus dolandırıcılığı

A Kazanç Ceosu Tamer Budak Artvin'de Sahte Kimlik İle Yakalandı !!

A kazanç plus geçtiğimiz Mart ayından itibaren hiç kimseye herhangi bir ödeme yapmadı. Bir çok kişi mağdur olmasına rağmen hala da çalışıp herkese ödeyeceğiz diyorlardı. Şirketin yönetim kurulu başkanı ortada yok diğer ortaklar ortada yok şirket ofisi kapandı kim nerede kimse bilmiyor.

Bir tek Tamer Budak denilen Ceo arada sırada canlı yayınlar açıyormuş. Bu şekilde insanları oyalama çabası ile süreci uzatmış. Ama artık kimsenin sabrı kalmayınca da herkes gerekli yerlere şikayetlerini yapmış. Durum böyle iken de Tamer Budak Artvin'in Hopa ilçesinde yani Gürcistan sınırında sahte kimlik ile polislere yakalanmış.

Artvin'in Hopa ilçesini çok yakından tanıyan biri olarak oradan genel olarak yasa dışı kaçan çok kişi olduğunu biliyorum. Yani bura da ki sarp sınır kapısı sayesinde Gürcistan'a kaçıp ardından izinin bulunmadığı bir ton insan var. Herkesin aklında bu soru var Tamer Budak kaçıyor muydu ? Neden sahte kimlik ile yakalandı. Eğer kaçmayacak ise sahte kimlik ile neden geziyor ?

Sonunda ise 2017 yılının yaz aylarında açılan a kazanç plus isimli Türk şirketi Sevda Onan, Halit Erincik, Ali Özsür gibi üst düzey yöneticileri ile beraber battı ve kimseye bir kuruş ödeme yapılmıyor. Şirketin Ceo'su denilen Tamer Budak ise bu şekilde yakalanıyor. Bir çiftlik bank olayı ile daha karşı karşıyayız. Bu Türk şirketi yüzünden ödeme alamayıp borca giren en az 200 insan sayfamıza ulaşıp mesaj atmış durumda herkes mağdur.

Bir çok kişi kredi ile işe girmiş fakat ardından şirket hesapları kapatıp kimseye ödeme yapmadığı için hiç kimse ödeme alamamış. Fakat bankaya ödemeleri gereken borcu cebinden veya farklı şekillerde ödemek zorunda kalmış. Şimdi soruyoruz size şirketin üst yetkilileri Sevda Onan, Halit Erincik ve Ali Özsüt neden tutuklanmadı. Bu kişilerde suçlu ve kimseye hala daha para ödenmiyor.

Bu süreçte neler olacak hep beraber göreceğiz. Ama bir çok kişi toplu olarak şirkete dava açmış durumda. Dava sonuçlanınca umarım bu kişilerde Tamer Budak gibi hak ettiklerini bulur ve insanları oyalamak 4-5 aydır kimseye para ödememek nedir anlarlar. Çünkü bunun adı dolandırıcılıktır. Bir çok kişi mağdur olmuşken bu kişiler neden hala dışarıda rahat gezebiliyorlar bunlar da ayrı bir soru işareti.

Akıllara şu soru geliyor sadece tamer budak mı yetkili kişiydi bundan dolayı o içeri alındı. Diğerleri resmi olarak yetkili değil miydi ? bu süreçte hepsini göreceğiz. Ama bu konuda bu insanlardan toplanan paraları döndüremeyip insanları mağdur eden herkese gereken yapılacaktır. Umarız böyle kişiler de suçlu ise onlar da aynı süreci yaşarlar. Gelişmelerden yine haberdar edeceğiz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.