bitcoin için hangi tarayıcı kullanılır

Bitcoin İle İlgilenenlerin Kullandığı Araçlar Nelerdir ?


bitcoin alırken hangi araçları kullanmak daha iyidir

Bitcoin geçtiğimiz yılın sonlarında ve 2018 yılının başlarında belki de dünya çapında en çok konuşulan kripto paraydı. Nedeni ise aniden gelen yükselmeleri ve kısa bir zamanda 1.000 dolardan 20.000 dolara çıkmasıydı. Durum böyle iken herkes bitcoin konuşuyordu hiç bilmeyenler bile nasıl alacağım diye araştırıp çevresine soruyordu.

Her yer her platform bitcoin geyikleri veya muhabbetleri ile dolmuştu. Herkes bir şeyleri satın bitcoine yatırmış kar almış alamamış durumda idi. Çünkü popüler kültür de bitcoin ön sıradaydı. Sonrasında ise bitcoine gelen düzeltmeler ile birlikte bitcoinin fiyatına 5.000 dolarları gördü ardından ise şuanda 6.500 dolar civarında seyretmekte.

Bu durumda bazıları bitcoinlerini zararına da olsa piyasadan çıktı bazıları ise devam etti. Devam edenler bitcoin sitelerine veya borsalara hangi araçlar ile giriyor. Genel olarak bitcoincilere yönelik reklam vermek isteyenler nerelere verebilir bunun araştırmasını yaptık. Gelin hep beraber bunlara bir göz atalım bakalım bitcoin işi ile uğraşanlar hangi araçlar ile bunu yapıyormuş.
en güvenilir bitcoin araçları

Yukarıdaki fotoğrafta da göreceğiniz gibi bitcoin işi ile uğraşanların büyük bir çoğunluğu bu işleri masa üstü yolu ile yapmaktadır. Bende bunlar arasındayım nedeni ise daha güvenilir olması. Bu şekilde çok daha güvenli ve dikkatli işlem yapabiliyorsunuz. Ardından mobil ve ardından da tablet gelmektedir. Mobilden yapanlar ise kesinlikle ekranı büyük telefondur.

Çünkü küçük ekranda bir sayının bile önemli olduğu işlemler yapılamaz. Altcoin alacakken bir sıfır öne yazıp alırsanız 10 kat zararına almış olabilirsiniz. Durum böyle iken büyük çoğunluk masa üstünü tercih ederek bu işlerin ne kadar dikkat gerektirdiğini göstermiş oldu. Size tavsiyemiz siz de böyle yapın veya yapamıyorsanız telefonda işlem yapmadan önce en az 2-3 kez kontrol edip işlemi onaylayın.

bitcoin alırken ne kullanmalıyım
Bu fotoğrafta gördüğünüz gibi genel olarak masa üstü kullanıcıları da google chrome kullanmaktadır. Bunun nedeni şifreler otomatik girilmesi ve daha hızlı olmasıdır. Bundan dolayı bitcoin işi ile ilgilenenler genel olarak bunu kullanır. Benim çevremde bu iş ile uğraşan masa üstü kullanan herkes de chrome kullanmaktadır.

Bunun dışında ise firefox son dönemde yaptığı atakla tercih edilen kesim olmuştur. Burada ki fark ise bazı masa üstü kullanıcıları tercihlerini chrome yerine firefoxdan yapmışlardır. Ama bizim size önerimiz kesinlikle google chromede işlem yapmanızdır. Telefonda ise ağırlık safaride çünkü bitcoin işi güvenlik işidir ve çoğu kişi apple kullanır bundan dolayı. Safarinin androidden önde olmasının başlıca nedeni de budur.

Değerli bitcoin işi ile uğraşan takipçilerimiz özetle bu işlerin en sağlıklı ve dikkatli yolu şudur; Masa üstü ve hızlı bir bilgisayar kullanmak, bunun yanında google chrome ile bu işlemleri yapmak ve dışarıda ve masa üstü veya leptop kullanamayacağınız zamanda telefona mecbur kalacağınız için apple telefon kullanmak. Bu işlerin en pratik ve güvenilir yolları bunlardır.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.