naryum

Borsaya Giren İlk Türk Koini XGP Nedir ?

naryum şirketi nedir nasıl para kazandırır

Borsaya Giren İlk Türk Koini XGP Nedir ?

Kripto paralara gün geçtikçe büyürken bir kesim buraya yakınlaşıyor bir kesim ise her zaman ki gibi ön yargılı yaklaşıyor. 2017 yılının Ocak ayında başlayan bitcoin fırlaması tüm dünyada ses getirmiş durumda iken bir çok kişinin de bu alana girmesini sağladı. Genel olarak herkes bu teknolojilere yatırım yapmaya, yeni yazılımlar çıkartmaya başladı. Genel olarak teknolojik ve maddiyat anlamında kripto paralara olan yatırım arttı.

Bir çok ülke ise maalesef bu alanda bizden önde konumda. Bizim de bu ülkelere en kısa sürede yetişmemiz ve bu alanda kendimizi geliştirmemiz gerektiğinden hep bahsediyorduk. İşte beklediğimiz atakların başında XPG coini geldi. Coin Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük borsası olan sistem koine girmiş ve ilk güden 1 milyonluk alım sağlanmıştır.

XPG ( Gold Power Coin ) yazılımcısı ise tamamen Türk'tür. Ersan Gülen isimli yazılımcı tarafından tasarlanmış ve kodlanmıştır. Bu alanda ülkemize büyük bir öncülük örneği sergileyen ve buna benzer projelerin önünün açılmasına katkı sağlayan Ersan beye teşekkür etmeliyiz çünkü gerçekten bu teknolojilere artık uzak kalmak büyük bir hata olurdu.

Gold Power Coin ( XPG ) Nedir ?

Öncelikle meşhur blockchain teknolojisine artık geçen sistem tamamen blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş durumdadır. Kripto paraların mimarı, başlangıcı da bu teknoloji ile sağlanmıştır. Bitcoin, ethereum gibi teknolojiler de blockchain teknolojisini kullanmıştır diğer bir çok kripto para gibi.

Bu noktalarda kayıtlar yapılmaktadır. Bir çok server üzerinde her hareket kayıt edilmektedir. Bundan dolayı dünya devletlerinin bilgi saklamak ve buna benzer işlemler için blockchaini incelediğini herkes çok iyi biliyor. Çünkü gelecekte tüm bilgiler muhtemelen blockchain teknolojisi ile saklanacak. Buna kimli bilgileri, vergi bilgileri, gizli devlet bilgileri vb. bir çok bilgi de dahil.

Blockchain teknolojisi gerçek anlamda çok iyi bir teknolojidir. Ve ülkemizde bu alanda çıkmış kripto para olan XPG coinde ülkemiz adına güzel bir başlangıçtır. Bu sistem de bir çok server üzerine kayıtlar olduğu için herhangi birinin bu sistemi kırması mümkün değildir. Bundan dolayı zaten çok güvenilir olduğu için bir çok kişi bu teknolojiye yatırım yapıyor. Aynı altına ve dövize yaptığı yatırımlar gibi.

Tüm Gold Power Coin projesi ise 6 ayda hazırlanmıştır. Üzerine tasarım düşünceleri ve teknolojisi konusunda hem fikir olunup çalışmalara başlayan Ersan bey projeyi çıkartmış ve kısa sürede de Ülkemizin en büyük borsasına kripto parasını sokmayı başarmıştır. Para da borsa da güzel talep görmektedir.

Not : XPG Coin şuanda sadece kendi borsasında işlem görmektedir. Kısa süreliğine sistemcoinden kendi isteği ile kaldırılmıştır ama yakın zamanda hem tekrar sistem koine hemde dünya borsalarından büyük olanlarına eklenecektir.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

2 yorum :

  1. ben borsada bulamadım bu coini ama burada borsa diyor ?

    YanıtlaSil
  2. sitenin uzantısı .club büyük ihtimalle dolandırıclık

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.