cepmax düzelecek mi

Cepmax Kazançlarım Neden Silindi ? Düzelecek Mi ?


Cepmax Kazançlarım Neden Silindi ? Düzelecek Mi ?

Cepmax büyük umutlar ile açılmış olup her geçen gün güncelleme sayısını artıran bir uygulama haline geldi. Maalesef sürekli yeni sorunlar çıkmaktadır. Biz her ne kadar arkasında durup sabır gerektiğini söylesek bile artık bizim de sabrımız kalmadı gibi görünüyor. Çünkü her gün 1.000 kişiden farklı sorunlara dayalı mesaj ve telefon almak inanın kolay bir şey değil.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Yeni sorunumuz ise kazançların silinmesi veya eksilmesi. Bir çok kişi bize ulaşarak dün kazancımda bu kadar vardı şimdi şu kadar eksilmiş dediğinde şaşırdık ve kontrol ettik. Bizim hesaplarımızda da aynısı olmuştu. Maalesef bu da başka bir sorun. Şirketten açıklama geldi uygulamalara bildirim de geldi düzeleceğine dair fakat umarız kısa süre içinde düzelir.

Cepmax Türk firması evet güzel de bir iş ek gelir kaynağı. Fakat bu şekilde giderse maalesef böyle bir uygulama kalmayacak. Artık yarın cepmax da ne sorun olacak diye bekler olduk. 2 gün üst üste sorunsuz geçtiğini hatırlamıyoruz maalesef. Şirketten gelen açıklamaya göre bu sorunda düzeltilecek arkadaşlar. Lütfen hemen yanlış düşünmeyin şirket kazançları silmedi bu istemsizce sistemden kaynaklı bir sorundur.

Düzelecek diyorlar çalışıyorlar umarım kısa sürede düzelir. Fakat başka sorunda çıkmaz. Çünkü her gün farklı bir şey çıkıyor. Özetle herkesin hesabına kazandığı paralar tekrar gelecek sadece biraz sabır arkadaşlar fakat nereye kadar sabır onu biz de bilmiyoruz. Gelişmeleri tekrardan bildireceğiz herkese iyi günler.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.