cepmax

Cepmax Merak Edilen Sorular ve Cevapları ! Şirket Sahipleri Kim ve Diğer Sorular !!

Cepmax En Çok Sorulan Sorular Ve Cevapları:


Bildiğiniz üzere bizim birde youtube kanalımız var ve youtube kanalımız üzerinden de sizlere videolu bir şekilde para kazanma sistemleri hakkında paylaşımlar yapıyoruz. Çektiğimiz bir videoda çok beğendiğim 3 soru ile karşılaştım ve bu 3 soruya bir cevap verdik. İşte cepmax hakkında sorulan sorular ve merakla beklenen cevapları:

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Cepmax Merak Edilen Sorular:

1-Bu uygulamanin muhattaplari kim ne resmi bir site buldum ne de bir müşteri hizmetleri benzeri bir telefon.
2- Bu uygulamanin tc ile kayit yaptigindan yetkillilerin haberi var  mi 
3- Neden referans kodu zorunlu eğer zorunluysa ilk kayitlar nasil gerceklesti ilk kayit olanlar sirket tarafindan ayricalikli kisiler mi bu kulanicilar arasi adeletsizlik degil mi

Cevaplar:

1- Uygulamanın muhattapları: Şirketin ceosu: Tekin Özbelli Hali hazırda Özbelli grup şirketinin de sahibiydi. Oldukça saygın bir kişi. Özbelli grup hakkında detaylı bilgiye http://www.ozbelli.com.tr/ sitesinden erişebilirsin. Tekin Özbelli hakkında kafandaki sorular giderilmiş olur. Şirket hisse sahipleri ise: Esin Akkaya, Mustafa bey, Fatma Memiş. Müşteri hizmetleri neden yok onu 3. sorunun cevabı olarak açıklayacağım.

2- Yetkiliden kastın kim ? Tc nin neden alındığını sana söyleyeyim kardeşim. Parayı senin adına yatırırken stopaj vergini de devlet ödüyor. Parayı senin hesabına yolladıktan sonra resmi bir şekilde parayı kimin hesabına yolladıklarını beyan etmesi için senin TC kimlik numaran şart. Firma cebinden çıkan paranın yani üyelere ödediği parayı gider olarak göstermesi gerekiyor. Bu yüzden TC zorunlu. Ayrıca tc kimlik numarasını en basitinden kargo şirketlerinden tut şehirler arası giden otobüs firmaları dahi alıyor. Hatta git dene istersen TC vermiyorsan sana bilet dahi vermezler. Bu arada önce TC nin ne işe yaradığını araştırmanı öneririm. Basit düşün zaten amaçları farklı olsa bu kişilerin emin ol senden benden istemezlerdi tc mizi. TC miz zaten sanal ortamda var. Bu işe bu kadar para harcamak yerine gider milletin TC sini alır işini görürdü. Ama TC kimlik numaralarıyla sizin zannettiğiniz gibi şeyler yapılmadığı için cepmaxın böyle bir şey yapma gibi bir durumuda olamaz. Dediğim gibi önce TC kimlik numarasını araştırmanı öneririm. Zira senin dediğin gibi olsaydı 11 haneli bir rakamdan oluşan numara ile aklından rakamlar sallayarak suçu başkalarına çok rahatlıkla yıkabilirdi ;) biraz mantıklı düşünmek lazım :)

3- Referans kodunun zorunlu olmasının sebebi bu iş network yoluyla yayılıyor dolayısıyla ref kodu olmadan kayıt yapamıyorsun. İlk kayıtlar network marketing sektöründe isim yapmış. 10 yılı aşkın süredir network yapan kişiler arasından seçildi. Üstte 3 Tane üst lider bulunuyor. Onların altında da bizler bulunuyoruz. Şimdi adam orada 10 yılını devirmiş bu işler hakkında her şeyi biliyor. Altında belkide milyonlarca kişi olacak ve bu kişileri bu liderler idare edecek. Şimdi hiç tecrübesi olmayan birisini başa alsalar o kadar kişiyle nasıl ilgilenecek yada gerçekten ilgilenecek mi. İlgiden kasıt ta şudur. Network marketing sektöründe sistem ağızdan ağıza yayılır. Yani şirketin reklamlarını, duyurularını hep insanlar yapar. Sistemde hata varsa bir şey eksikse bir şey lazımsa şirket üstteki liderlere söyler liderlerde ekiplerine yayar bu durum çok hızlı bir şekilde gerçekleşir ve olayın herkes tarafından duyulmasını sağlar. Dolayısıyla çağrı merkezine ayıracağı milyonlarca lirayı sahaya yani network yapan kişilere dağıtır ve şirket buradan büyük bir tasarruf etmiş olur. Çünkü gerek yok sorun varsa üst sponsoruna sor. O bilmiyorsa oda üstüne sorsun maksimum 10-15 dk ya sorun zaten hallediliyor bu yöntemle. Ayrıca uygulamayı kullanan ileride milyonlarca kişi olacak şirket tek tek milyonlarca insanla ilgilenmek yerine network liderlerini call center gibi de kullanıyor. Hee illaki şirketle görüşmek istiyorsan şirketin yeri Konya'da. Fakat yakın bir zaman sonra İstanbul'a taşınacak. Oradan gidip şirketi inceleyebilirsin.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.