cepmax görev yapamıyorum

Cepmax'ın Güncellemeleri Neden Bir Türlü Bitmiyor ?


Cepmax'ın Güncellemeleri Neden Bir Türlü Bitmiyor ?

Cepmax büyük umutlar ile Ağustos 2018 tarihinde açılmış ve büyük bir büyüme sağlamıştı. İlk açıldığında sadece android telefonlar tarafından indirilebilen onda da sorunlar olan bir uygulamaydı. Uygulama her geçen gün güncelleme ile gelişmeye çalıştı. Değişmeye çalıştı fakat bir türlü istenen sonucu alamadı. Her gün en az 2-3 kez farklı güncelleme geliyor ama yine olmuyor. 

Açıldığı günden bu yana belki de 100 kere güncelleme geldi sonuç maalesef aynı. Durum böyle iken de bir çok kişi cepmaxı telefonlarından sildi. Çünkü aylık 108 TL kazandıran uygulama evet ama kimse kazanamıyor ki bunu. Her gün güncelleme her gün başka bir şey. Son olarak ta kazançların bir kısmı silindi fakat tekrar eklenecekmiş.

Kısacası cepmax da durumlar hiç iyi gitmiyor. Ödemeler yapıldı evet ama ekip kurmayan kimse ödeme almadı. Büyük ihtimalle bu ayda alamayacak çünkü para kazanamıyorlar. İnsanlar uygulamaya girip görev yapmak için 1-2 saat bekliyor. Maalesef şunu söylemeliyim ki bir çok kişi bundan dolayı cepmaxı sildi ve bu tarz uygulamaların önüne büyük bir set çekti.

Cepmax ve Ödemelerle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !

Düşünsenize ayda 108 TL kazanacaksınız ama asla kazanamıyorsunuz. Çünkü yeni güncelleme geliyor. Ama sürekli geliyor. Her gün sorunlar azalacağına üstüne bir de sorunlar büyüyor. Bu gidişat iyi olmayabilir ama önemli olan şirket sürekli kendini geliştirmeye çalışıyor ve bu çaba alkışlanmaya değer.

Öncesinde de bunları yazmıştık sabırlı olmak lazım yeni uygulama dedik ama gidişat maalesef  kötü. İndirenlerin yarısından fazlası uygulamaya düşük puan veriyor ama bu sorunlar düzelecek. Sisteme girse de görev yapamıyorlar çünkü. Yapsa da kazançlara yansımıyor, yansı sa da kazançlar siliniyor azalıyor bir şeyler oluyor. Yani cepmaxın her günü farklı olaylı geçiyor.

Son olarak yeni servera geçme kararı alındı. Son çare bu olarak görünüyor. Bu da olmaz ise maalesef cepmax da tarihe karışan uygulamalardan olacaktır. Biz de çok umutluyuz sabırlı olun diyoruz ama gidişat hiç ama hiç iyi değil. Umarım son olarak yeni servera geçince artık sorunlar biter. Aksi taktirde mazi olmaktan öteye gidemezler.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.