bitcoin artacak mı

Dolarla Yapılan Hamleler Kripto Paralar İle Yapıla Bilir Mi ?


dolar ve bitcoin

Dolarla Yapılan Hamleler Kripto Paralar İle Yapıla Bilir Mi ?

Son zamanlarda gelen ekonomik kriz sonrasında ülkemizi dizginlemek için dolara başvurdular. Bu olay sonrasında ülkemizde bazı kişiler dolardan bizene dese de şuanda doların artması ile birlikte bir çok ürün dahada pahalı oldu bundan dolayı da alım gücü hepten düştü. Peki dolar değil de kripto paralar olsa bu şekilde olur mu. Bu şekilde ambargolar uygulanabilir mi buna değinelim.

Öncelikle kripto paralar doların en büyük rakibidir. Ve zamanla bu şekilde yayılmaya devam ederse kesinlikle doların yerini alacaktır. Yani tüm dünya kripto para üzerine dönecektir. Bu şekilde doları elinde bulunduran ABD zayıflayacak güçler tekrardan kripto parayı elinde tutan ülkeye geçecektir.

Kripto paralar artık o kadar üstün teknolojiye geçiyor ki dolar ve diğer kağıt paralar gibi havaleler veya eftler de ki bekleme süreleri bitiyor. Saniyelik işlemler olmaya başladı. Bu şekilde devam edip diğer sorunları da çözerseler kesinlikle kripto paralar daha mantıklı. Çünkü milyar dolarlarla oynayanlar milyonlarca parayı bankalara işlem ücreti olarak veriyor. Kripto parada ise böyle bir şey yok. 1 milyar da bile yollasan hiç ücret ödemeyecekleri kripto paralar mevcut. Durum böyle iken hangisini kullanmak mantıklı ?

Doların yerini kripto paralar alırsa artık bu şekilde bir anda yaptırımlar uygulanmaz. ABD eskisi kadar güçlü olamaz çünkü gücünün büyük bir kısmını dolardan alıyor. Bundan dolayı hem geleceğin teknolojisi hem de ülkeler arası güç birliğini sağlaması amacı ile kripto paraların önemi çok büyüktür. Aynı zamanda da çok karlı yatırımlardır. Şu anda yatırım yapan bir çok kişi Ocak ayında fazlası ile kar alacaktır. Buraya yönelmekte fayda vardır.

Henüz yeni olduğu için bir çok kripto para da kar oranları oldukça yüksektir. Normal borsada 10 senede yapamayacağınız karları kripto para borsalarında sadece alıp bekleyerek 1 senede yapabilirsiniz. Onun içinde aslında tam zamanı diyebiliriz. Kısa süre sonra boğa sezonu başlayacak olup herkes treni kaçıracak, siz o treni kaçıranlardan olmayın.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.