a kazanç ödemeleri ne olacak

Fons AŞ Yöneticilerinden Tamer Budak İle İlgili Açıklama Geldi

Fons AŞ Yöneticilerinden Tamer Budak Durumu İle İlgili Açıklama Geldi

Fons AŞ Ceo'su Tamer Budak geçtiğimiz gün Artvin ilinin Hopa İlçesinde polisler tarafından bir otel odasında sahte kimlik ile yakalandı. Bu durumun basına yansımasının ardından ise herkesin aklına diğer yöneticiler geldi. Bunlar Sevda Onan, Halit Erincik , Ali Özsüt ve A kazanç plus başkanı Ahmet bey ile beraber açıklama geldi.

Açıklamaya göre durumun a kazanç ile hiçbir ilgisi olmadığı yönünde idi. Yani tamamen şahsi bir durum olup bu konunun şirketimiz ile hiçbir alakası yoktur biz çalışmaya devam ediyoruz dedi Sevda Onan. Bu kişiler bir çok kişiden 60 milyonun üzerinde para toplayıp Mart ayından beri hiç kimseye ödeme yapmayan insanlardır.

Herkesin akıllarında ki soru ise şirket çalışıyor kimseye ödeme yapmıyor eski ceoyu polis alıyor. Bizim paralarımıza ne olacak ? paralarımız ödenecek mi ? Bu durumda açıklama yapan yönetim paraların ödenmesi konusunda net bir tarih veya ödenecek mi ödenmeyecek mi diye bir şey diyemiyor. Olayları ve gelişmeleri yakından takip edip sizlere bildireceğiz bizi takipte kalın sevgili takipçilerimiz.

İnternetten para kazanmak Hayati Videolar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.