globus

Globus-İnter İnternetten Garanti Para Kazanmak - Mobilden Reklam İzleyerek Para Kazan


Globus Reklam İzle Para Kazan


Globus telefondan para kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Dünya üzerinde 4 milyondan fazla kullanıcısı bulunan 5 yılık bir sistemdir. Son 1 yıldır mobil uygulamaya geçen Globus-İnter ile telefonunuzdan reklamlar izleyerek para kazanabilirsiniz. Son 1 yıldır oldukça fazla kullanıcı sayısında artış yaşadı. Ayrıca uygulama ödemelerde hiç bir sorun yaşatmıyor.
Globus-İnter Nedir ?

Globus-İnter hem telefonunuzda, hemde bilgisayarınız da reklamlar izleyerek para kazandığınız bir uygulamadır. İzlediğiniz reklam başına kazanç elde edersiniz. Globus-İnter uygulaması izlediğiniz reklam başına size dolar kazandırır. Kazandığınız parayı da Web Money kullanarak banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.


Globus-İnter Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


Globus-İnter Nasıl Para Kazanılır ?

Karşınıza böyle reklam çıkacak. Bu reklama tıklayıp karşınıza gelen sitede biraz gezin. Sonra globus uygulamasına tekrar giriş yapın. Kazancınız ortalama 5-10 dk içinde hesabınıza yansır.


Globus inter uygulamasına öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve reklamları izlemeye başlayarak para kazanıyorsunuz. Uygulama içerisinde reklam izleme bölümü uygulama menüsünde ki "galery" yazan yerde bulunuyor. Bu bölümde reklamları görüntüleye bilirsiniz. Karşınıza gelen reklam bölümüne tıklayıp, reklamdaki siteye gitmeniz gerekiyor. ( Bazen galery bölümünde reklam görünmüyor. Özellikle yeni kayıt olanlarda. Bekleyin biraz gelecektir. ) Karşınıza gelen sitede ortalama 30-60 saniye kadar vakit geçirdikten sonra reklamdaki siteyi kapatıp uygulamaya girin. Kazancınız hemen yansımayacaktır. Ortalama 5 dk gecikmeli olarak kazancınız hesabınıza yansıtılır. 

Boş vakitleriniz de bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan uygulama sayesinde reklamlar izleyerek günde 1 dolardan fazla kazanmanız mümkün. Bazı durumlarda günlük 2-3 dolara kadar çıkan kazançlar söz konusu. Doların şuanda 6 TL üzeri olduğunu düşünürsek de sadece telefonumuzdan veya bilgisayarınızdan aylık 200 TL civarı kazanç elde edeceksiniz. Yapmanız gereken sadece boş vakitleriniz de reklamları izlemek.


Globus-İnter Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


Globus İnter Nasıl Kayıt Olunur ?Öncelikle Buraya Tıklayarak Globus-İnter kayıt bölümüne gitmelisiniz. Ardından karşınıza gelen ekranda sadece mailinizi yazıp gönder tuşuna basıyorsunuz. Kayıt şifreniz mail adresinize geliyor. Bu şifreti ve mail adresinizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Kayıt olmak işte bu kadar kolay. Kayıt olduktan sonra kişisel bilgilerinizi uygulama içerisinden profil bölümünden değiştirebilirsiniz.


Globus-İnter Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


Globus Nasıl İndirilir ?Globus uygulamasını isterseniz app store, play store yada bilgisayarınız için globusun kendi sitesinden indirebilirsiniz. İndirim ve kurulum gayet kolay. İndir diyorsunuz ve telefonunuza indiriyor, bilgisayar içinde hızlı bir kurulum sürecinden sonra bilgisayarınız dan da reklamlar izleyerek dolar kazana bilirsiniz. 


Globus-İnter Kayıt Olmak İçin Tıklayın !


Globus-İnter Güvenilir mi ?

Globus İnter 5 yıldır var olan bir sistem. Yaklaşık 2 yıldır da telefon uygulaması olarak insanlara bütün dünyada para kazandırıyor. Üstelik hiç bir ücret ödemeden sadece reklam izleyerek bu kazançları ödemekteler. Dolayısıyla uygulama kendini bütün dünyaya kanıtlamış, Rusya'da kurulup Azerbaycan'da yayılan ve ülkemizde de 15.000 kişiden fazla kullanıcıya çok kısa sürede ulaşan uygulamada ödeme sorunu kesinlikle yoktur arkadaşlar.

Globus İnter Aylık 500 Dolar Kazanma Taktiği:Globus-İnter reklam izleyerek para kazandırmanın yanı sıra ekip kurarak da yüksek kazançlar sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı arkadaşlarınızla  paylaşarak, ekibinize dahil olan arkadaşlarınızın izlediği reklamlardan sizlerde ekstra para kazanırsınız. Ayrıca sizin referansınız ile işe globus-inter uygulamasına dahil olan kişiler başkalarını alırsa bu kişilerden de siz yine kazanç elde edersiniz. Bu şekilde ekibinizi büyütürseniz kazancınızın sınırı yok. Aylık 500 dolar üzeri çok rahat bir şekilde kazanırsınız.


Globus-İnter Kayıt Olmak İçin Tıklayın !

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.