globus

Globus-İnter Reklam İzleyerek Para Kazanmaya Devam Ediyoruz !


Globus Son Durum - Globus Para Kazanma


Globus-İnter uygulaması ile reklam izleyerek para kazanmaya devam ediyoruz. Telefonumuza yada bilgisayarımıza programı indirerek karşımıza çıkan reklamlara tıklayarak para kazanmak mümkün. Geçtiğimiz günlerde sizlere globus uygulamasını zaten tanıtmıştık. Globus uygulaması nedir ? isimli yazımızı okuyarak uygulama hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Globus nasıl reklam izleyip para kazanacağınızı bilmiyorsanız da; Globus Nasıl Para Kazanılır ? isimli yazımıza gidebilirsiniz.

Globus uygulamasından boş vakitlerimizde reklamlar izleyerek para kazanabiliyoruz. Biz özel sebeplerden dolayı pek vakit bulup uygulamada reklam izleyemedik fakat az bir reklam izlemesiyle bile 0.3 $ gibi bir rakam kazandık. Bu günden itibaren bizde globusdan reklam izleyerek kazancımızı artıracağız. Bildiğiniz gibi sizlere para kazanabileceğiniz sistemleri tanıtıyoruz. Globus uygulaması da size telefondan para yatırmadan para kazanmanızı sağlıyor.

Globus inter uygulamasından sizden pek çok soru aldık. Nasıl reklam izleyebilirim ? Nasıl para kazanabilirim? Globus gerçekten ödeme yapıyor mu ? gibi sayısız soru aldık ve bu sorulara elimizden geldiğince sizlere cevap verdik. ama buradan yine cevaplamak gerekirse; Uygulamadan galery bölümünden gelen reklamları izleyebilirsiniz. Bu reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz. Ödemeleride sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yapıyorlar arkadaşlar güvenebilirsiniz. Zaten globus uygulaması uzun yıllardır var olan reklam izleyerek para kazandıran ve ödemelerde hiç bir zaman sorun yaşatmamış dünya geneli 4 milyondan fazla üyesi olan bir uygulama o yüzden acaba ödeme yaparmı ne zaman ödeme alırım buna değer mi gibi düşüncelere girmeyin.Son olarak size globus uygulamasından daha fazla kazanmanız için tavsiye verecek olursam uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşın. Sosyal medya hesaplarınızdan facebook gruplarında paylaşın ve kendi ekibinizi kurun. Ayrıca ekibinizdeki kişilere de destek olarak onların ekip kurmasını sağlayın. Globus uygulamasın da 7 derinlikten oluşan kazanç mümkün. Dolayısıyla ekibiniz ne kadar çok artarsa, ekip arkadaşlarınız ne kadar çok ekip kurarsa hem siz hem ekibinizdeki kişiler o kadar kazanç sağlar. Uygulamayı aktif kullanan 1000 kişilik ekibiniz olursa aylık 250 dolar üzerinde kazanç elde etmeniz mümkün. Ekibinizin aktiflik durumuna bağlı olarak kazancınız aylık 1000 doları bile geçebilir. Ama önce bir yerden başlayarak ekip kurmaya başlamanız gerekiyor. 

Unutmayın ki globus uygulamasına 1 yıl önce başlayıp ekip kurmaya başlasaydınız belki şuanda onbinlerce kişilik ekibiniz vardı ve aylık sadece bu uygulama sayesinde 1000 dolardan fazla ek gelir elde etmiştiniz. İleride keşke dememek için ve önümüzdeki aylarda sizlerde ek gelir elde etmek istiyorsanız globus uygulamasını telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek reklamları izleyip para kazanmaya başlayın.

Bizi takip etmeye devam edin. Sizlere para kazanabileceğiniz yepyeni sistemler sunmaya devam edeceğiz. Hep birlikte kazanacağız. Hepinize bol kazançlar dilerim.

İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.