globus

Globus Nasıl Para Kazanılır ? Reklam Nasıl İzlenir ?


Globus telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan reklam izleyerek gerçek para kazandığınız bir uygulamadır. Uygulamadan para kazanmak oldukça kolaydır. Bu içeriğimizde Globus dan nasıl para kazanıldığını göstereceğiz.
Cepmax Uygulamasından Nasıl Reklam İzlenir ?

Cepmax uygulamasından reklam izleyerek para kazanmak için sol menüde bulunan " Gallery " yazan yere tıklayın. Eğer yeni üye olmuşsanız muhtemelen hemen reklam göremeyebilirsiniz. Fakat ortalama 10 dk sonra karşınıza reklam çıkacaktır. Sizin yapmanız gereken bu reklama tıklamak. Reklama tıklayınca karşınıza tam ekran bir reklam penceresi çıkacak. Bu reklam penceresindeki reklama tıklıyoruz ve karşımıza reklam verilen web sitesi çıkacak. Açılan web sitesinde ortalama 30 saniye durduktan sonra tekrar Globus uygulamasına giriyoruz ve reklam kazancımızı alıyoruz. Reklamdan elde ettiğiniz kazanç hemen yansımıyor. Ortalama 5 dk sonra reklam kazancınız hesabınıza yansıtılıyor.

Bazı durumlarda da reklam direk telefonunuza direk olarak gelebiliyor. Siz uygulamayı arka planda çalıştırdığınız sürece. Reklam ekrana direk gelir ve bu reklama tıklayarak yine aynı şekilde para kazanabilirsiniz.


1. Uygulamada Gallery yazan yere tıklayın.
2. Karşınıza gelen reklamlardan birisine tıklayın
3.Gelen reklam fotoğrafına tıklayın
karşınıza gelen yerde " website" yazan yere tıklayın

Karşınıza reklam sitesi çıkacak. Bu reklam sitesinde 30 saniye kadar gezinin ve tekrardan Globus uygulamasına girin. Ortalama 5 dk sonra hesabınıza kazancınız yansıyacaktır.
Globus Bilgisayarda Nasıl Reklam izlenir ?

Globus bilgisayarda da yine aynı şekilde reklam izliyorsunuz. Globus bilgisayarda direk karşımıza reklam tıklama bölümü geliyor. Bu reklama tıklayıp karşımıza reklam penceresi açılıyor. Ardından reklama tıklayıp websitesi yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza gelen sitede 30 saniye dolaştıktan sonra kazancımız hesabımıza yansıyor.


Karşımıza gelen reklama tıklıyoruz.


Alt bölümde olan "website"  bölümüne tıklayın.


İnternetten para kazanmak Yazar

0 yorum :

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.